Závod: Manufaktura Cesky pohar, INOV-8 CUP - zebricek A, oblastni zebricek, WRE (11.05.2019) Pavlinin dvur, Fialova 1, Sumperk
D21A 11.05.2019 Průměr bodů 8147/8147
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Svobodová Lenka | PHK9551 | 13:05 | 8219 | 6778 |
2. | Žaloudková Klára | LPU9461 | 13:11 | 8157 | 7385 |
3. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | 13:21 | 8054 | 8145 |
4. | Hošeková Vanda | TBM9696 | 13:25 | 8013 | 7393 |
5. | Chromá Kateřina | ZBM9451 | 13:36 | 7900 | 5580 |
6. | Korpasová Tereza | TBM9898 | 13:36 | 7900 | 7635 |
7. | Chmelařová Michaela | SHK9151 | 13:39 | 7869 | 777 |
8. | Hepnerová Martina | SHK8152 | 13:53 | 7725 | 8240 |
9. | Březinová Marie | VPM9191 | 13:59 | 7663 | 4140 |
10. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | 14:00 | 7653 | 6974 |
11. | Chvalová Věra | LPM9452 | 14:10 | 7550 | 6278 |
12. | Koporová Petra | ZBM9353 | 14:13 | 7519 | 7838 |
13. | Panchártková Tereza | LTU8950 | 14:19 | 7457 | 8290 |
14. | Chaloupková Veronika | CHC9852 | 14:36 | 7282 | 4894 |
15. | Staňková Lucie | ASU8756 | 14:36 | 7282 | 5751 |
16. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | 14:43 | 7210 | 6997 |
17. | Sabelová Markéta | TRI9656 | 14:47 | 7169 | 5871 |
18. | Neradová Alena | TUR8551 | 14:52 | 7118 | 7872 |
19. | Bořilová Klára | ASU8964 | 15:03 | 7005 | 7791 |
20. | Szarzecová Lucie | TRI9850 | 15:06 | 6974 | 811 |
21. | Uhlíková Tereza | PGP9162 | 15:06 | 6974 | 3246 |
22. | Ondráčková Lucie | CHT9254 | 15:11 | 6922 | 2583 |
23. | Červená Adéla | SHK9755 | 15:13 | 6902 | 6089 |
24. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | 15:17 | 6861 | 5696 |
25. | Křečková Lenka | ASU9271 | 15:19 | 6840 | 6639 |
26. | Kuncová Eliška | SSU8951 | 15:23 | 6799 | 3120 |
27. | Kašparová Lucie | CHT9652 | 15:24 | 6789 | 3513 |
28. | Randáková Helena | VRL7452 | 15:25 | 6778 | 8190 |
29. | Hošková Tereza | TAP8971 | 15:26 | 6768 | 6366 |
30. | Procházková Marie | SOP9551 | 15:31 | 6717 | 5052 |
31. | Zajícová Kateřina | TAP9053 | 15:33 | 6696 | 6600 |
32. | Košárková Iva | PGP8155 | 15:38 | 6645 | 5196 |
33. | Balcarová Jana | PHK8753 | 15:46 | 6562 | 6377 |
34. | Vývodová Jana | ASU9852 | 15:59 | 6429 | 1358 |
35. | Mazalová Monika | RBK9252 | 16:39 | 6017 | 5868 |
36. | Ondráčková Veronika | EKP7850 | 16:48 | 5925 | 5150 |
37. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | 16:49 | 5914 | 5080 |
38. | Vlachová Eliška | KON9572 | 16:53 | 5873 | 3734 |
39. | Oľhavová Hana | ASU9199 | 18:30 | 4875 | 2778 |
40. | Soroka Martyna | TUR9466 | 18:55 | 4618 | 0 |
41. | Kmentová Lenka | ZAM8552 | 21:01 | 3322 | 3746 |
D21C 11.05.2019 Průměr bodů 3045/3045
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Molnárová Monika | ZBM9459 | 15:14 | 3178 | 550 |
2. | Zavadilová Simona | PTE8485 | 15:22 | 3153 | 4527 |
3. | Mezníková Lucie | ZBM9150 | 17:14 | 2796 | 0 |
4. | Skyvová Kristýna | STE7054 | 18:31 | 2551 | 5631 |
5. | Czaschová Emílie | SBR8750 | 19:54 | 2286 | 926 |
6. | Muchová Barbora | KVS8550 | 26:05 | 1105 | 3592 |
W21E 11.05.2019 Průměr bodů 9603/9603
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Indráková Adélka | ZBM9153 | 14:32 | 9657 | 9611 |
2. | Horčičková Vendula | LCE9353 | 14:33 | 9646 | 9786 |
3. | Čechová Tereza | KAM9852 | 14:48 | 9482 | 4341 |
4. | Vyhnálková Barbora | RIC9850 | 15:12 | 9219 | 6081 |
5. | Aschermannová Petra | KAM9354 | 15:13 | 9208 | 9250 |
6. | Štičková Anna | SSU9651 | 15:23 | 9099 | 9526 |
7. | Zháňalová Barbora | ZBM9354 | 15:28 | 9044 | 9327 |
8. | Gregorová Kamila | CTB8151 | 15:36 | 8956 | 9628 |
9. | Plochová Dominika | DKP8651 | 15:42 | 8891 | 8694 |
10. | Šimková Johanka | ZBM9350 | 15:49 | 8814 | 4550 |
11. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | 15:54 | 8759 | 9465 |
12. | Bogarová Adélka | PGP9056 | 16:00 | 8694 | 5937 |
13. | Pospíšilová Marie | DKP8756 | 16:00 | 8694 | 9347 |
14. | Hiklová Natalia | ZBM8350 | 16:01 | 8683 | 7569 |
15. | Fenclová Marta | LPU7667 | 16:12 | 8562 | 8506 |
16. | Hančová Petra | LPU9659 | 16:18 | 8497 | 8702 |
17. | Teplá Karolína | SHK9251 | 16:18 | 8497 | 9429 |
18. | Šiková Barbora | LPM9650 | 16:23 | 8442 | 9012 |
19. | Voborníková Alena | CTB9451 | 16:25 | 8420 | 8913 |
20. | Doležalová Monika | KAM8851 | 16:25 | 8420 | 9082 |
21. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | 16:26 | 8409 | 9083 |
22. | Knapová Lenka | LPU9351 | 16:27 | 8398 | 8943 |
23. | Šiková Karolína | LPM9651 | 16:27 | 8398 | 8934 |
24. | Čermáková Magdalena | LCE9155 | 16:29 | 8376 | 8766 |
25. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | 16:47 | 8179 | 9188 |
26. | Procházková Klára | LPU9451 | 16:50 | 8146 | 8499 |
27. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | 16:56 | 8080 | 8347 |
28. | Benešová Jana | CTB9452 | 17:01 | 8026 | 8294 |
29. | Rollier Monika | PHK8051 | 17:07 | 7960 | 2644 |
30. | Vališová Martina | TBM9669 | 17:12 | 7905 | 9201 |
31. | Jirčáková Martina | LCE8951 | 17:13 | 7894 | 8246 |
32. | Nováková Tereza | LPU9757 | 17:36 | 7642 | 8459 |
33. | Poklopová Lenka | SSU8952 | 17:59 | 7391 | 7882 |
H21A 11.05.2019 Průměr bodů 8279/8279
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Kamenický Jeroným | OSN9549 | 12:38 | 8397 | 8217 |
2. | Čermák Jan | LPU9301 | 12:54 | 8225 | 8008 |
3. | Skoupý Jan | STE9411 | 12:57 | 8192 | 7411 |
4. | Koštejn Vít | DOK9800 | 13:02 | 8139 | 7633 |
5. | Zlámal David | SJC9603 | 13:15 | 7999 | 7706 |
6. | Kelbl Vladimír | ZBM9711 | 13:18 | 7966 | 7122 |
7. | Hledík Jakub | CHT9501 | 13:18 | 7966 | 8142 |
8. | Jonáš Martin | PGP9606 | 13:20 | 7945 | 8171 |
9. | Bořil Jan | SJI9700 | 13:21 | 7934 | 7374 |
10. | Grundman Vojtěch | CHC8801 | 13:28 | 7859 | 7750 |
11. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | 13:28 | 7859 | 7878 |
12. | Wolf Daniel | TUR9100 | 13:30 | 7837 | 8346 |
13. | Landovský Tomáš | PGP9103 | 13:35 | 7783 | 7953 |
14. | Šabatka Zdeněk | PHK8900 | 13:37 | 7762 | 7066 |
15. | Landovský Jakub | PGP9601 | 13:39 | 7740 | 8036 |
16. | Kantor Ondřej | TRI9103 | 13:40 | 7729 | 7942 |
17. | Červinka Jan | OKP8901 | 13:43 | 7697 | 7349 |
18. | Zakouřil Vít | TUR9301 | 13:43 | 7697 | 6035 |
19. | Jirásek Michal | SHK8901 | 13:45 | 7676 | 7278 |
20. | Přibyl Bronislav | TZL8603 | 13:46 | 7665 | 7891 |
21. | Gebrt Jan | SHK9801 | 13:48 | 7643 | 2126 |
22. | Kazda Adam | TJN9104 | 13:49 | 7633 | 7622 |
23. | Perknovský Radim | JPV8235 | 13:51 | 7611 | 8065 |
24. | Grundmann Jan | LPU9410 | 13:51 | 7611 | 8218 |
25. | Panchártek Jan | PHK8802 | 13:52 | 7600 | 7626 |
26. | Vacek Vojtěch | SJI9602 | 13:53 | 7589 | 8161 |
27. | Kos Tomáš | LPU9303 | 13:55 | 7568 | 7965 |
28. | Zelinka Jiří | MBM8740 | 14:00 | 7514 | 8059 |
29. | Hepner David | SHK7601 | 14:01 | 7503 | 7827 |
30. | Otrusina Jiří | JPV8201 | 14:03 | 7482 | 6924 |
31. | Cahel Marek | LCE8803 | 14:03 | 7482 | 7882 |
32. | Kobr Tomáš | TJN8901 | 14:04 | 7471 | 7196 |
33. | Argaláš Michal | TRI9301 | 14:07 | 7439 | 7723 |
34. | Čech Jan | SJI9601 | 14:09 | 7417 | 6518 |
35. | Drábek Jan | ZBM8511 | 14:11 | 7396 | 7648 |
36. | Sháněl Jan | CHC9402 | 14:13 | 7374 | 7676 |
37. | Procházka Jan | PGP8206 | 14:13 | 7374 | 8264 |
38. | Fodor Petr | TUR8103 | 14:18 | 7320 | 7835 |
39. | Hájek Adam | KAM9202 | 14:20 | 7299 | 7356 |
40. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | 14:21 | 7288 | 5916 |
41. | Oľhava Rastislav | ASU8949 | 14:22 | 7277 | 7752 |
42. | Bravený Vít | ZBM9102 | 14:24 | 7256 | 8350 |
43. | Rychlý Pavel | KRN8505 | 14:33 | 7159 | 7487 |
44. | Bravený Adam | VBM8801 | 14:35 | 7137 | 7353 |
45. | Kolárik Tomáš | TZL9302 | 14:35 | 7137 | 7601 |
46. | Zelenka Tomáš | PHK9001 | 14:35 | 7137 | 7609 |
47. | Bořil Tomáš | TBM8833 | 14:35 | 7137 | 7864 |
48. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | 14:42 | 7062 | 6994 |
49. | Mielec Jaromír | AOP9701 | 14:43 | 7051 | 7314 |
50. | Palát Petr | ABM7415 | 14:50 | 6976 | 8079 |
51. | Illner Vojtěch | DKP9600 | 14:51 | 6965 | 7610 |
52. | Přikryl Petr | ZBM6708 | 14:55 | 6922 | 7666 |
53. | Novotný Ondřej | ABM9211 | 14:55 | 6922 | 7701 |
54. | Fiala Jan | ZBM7205 | 14:58 | 6890 | 7555 |
55. | Král Václav | SSU8243 | 14:58 | 6890 | 8071 |
56. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | 14:59 | 6879 | 7501 |
57. | Krejsa Jan | CHT8701 | 15:00 | 6868 | 7436 |
58. | Starý Ondra | PHK9813 | 15:03 | 6836 | 1843 |
59. | Krejsa Martin | CHT9001 | 15:04 | 6825 | 7326 |
60. | Holas Ondřej | TUR8501 | 15:11 | 6750 | 7731 |
61. | Hadač Filip | AOP9301 | 15:13 | 6728 | 7816 |
62. | Dvorský Vojtěch | SKM9401 | 15:22 | 6631 | 7397 |
63. | Ehl Jiří | TBM7701 | 15:25 | 6599 | 7962 |
64. | Fučík Karel | VBM7246 | 15:28 | 6567 | 7296 |
65. | Pavlovec Jan | BOR9503 | 15:30 | 6545 | 6895 |
66. | Vištejn Jiří | LPM9304 | 15:49 | 6341 | 5208 |
H21C 11.05.2019 Průměr bodů 7184/7184
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Waněk Adam | LPU9505 | 13:20 | 7228 | 6998 |
2. | Hikl Tomáš | ZBM8100 | 13:23 | 7201 | 4972 |
3. | Doležel Ondřej | STE9202 | 13:33 | 7112 | 6739 |
4. | Chmelař Lukáš | SHK9102 | 13:34 | 7103 | 0 |
5. | Pek Daniel | SHK9803 | 13:34 | 7103 | 2862 |
6. | Kašpar Michal | TZL9308 | 13:46 | 6996 | 4555 |
7. | Doucha Jiří | SNA7105 | 13:53 | 6934 | 6807 |
8. | Šurgan Štefan | TUR7900 | 13:56 | 6907 | 1372 |
9. | Hošek Radim | TAP8737 | 13:57 | 6898 | 6750 |
10. | Klaška Pavel | DKP9301 | 14:02 | 6853 | 7082 |
11. | Kopáček Jan | CHT8510 | 14:05 | 6827 | 7120 |
12. | Janovský Tomáš | PGP6401 | 14:19 | 6702 | 7214 |
13. | Holas Tomáš | AOP7802 | 14:22 | 6675 | 6966 |
14. | Martan Jiří | VLI7300 | 14:23 | 6666 | 7270 |
15. | Kamenický Tobiáš | OSN9339 | 14:24 | 6657 | 6528 |
16. | Švadlena Pavel | CHC7502 | 14:24 | 6657 | 6946 |
17. | Pašek František | KAM7600 | 14:26 | 6639 | 3464 |
18. | Ransdorf Jakub | TAP9805 | 14:29 | 6612 | 5636 |
19. | Hraboš Matěj | TBM9547 | 14:34 | 6568 | 5009 |
20. | Kopecký David | UOL7800 | 14:36 | 6550 | 6248 |
21. | Vlach Jiří | AOV7900 | 14:37 | 6541 | 7045 |
22. | Vlášek Jakub | TAP9702 | 14:39 | 6523 | 6701 |
23. | Jurica Jan | LPU9611 | 14:41 | 6505 | 6099 |
24. | Košárek Pavel | PGP7107 | 14:44 | 6478 | 7038 |
25. | Novák Daniel | DOK8700 | 14:50 | 6425 | 6581 |
26. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | 14:53 | 6398 | 7237 |
27. | Horký Jan | UOL7100 | 14:54 | 6389 | 6741 |
28. | Pokorný David | SRK9701 | 14:54 | 6389 | 2768 |
29. | Fajkus Radim | JPV9509 | 14:55 | 6380 | 6022 |
30. | Stehlík Petr | LPM7903 | 14:55 | 6380 | 6691 |
31. | Mrkvica Petr | ZLH7800 | 14:57 | 6362 | 6852 |
32. | Fiala Petr | LPU8701 | 14:58 | 6354 | 6716 |
33. | Zřídkaveselý Libor | ZBM7207 | 15:00 | 6336 | 4309 |
34. | Žanda Jan | CTB9901 | 15:01 | 6327 | 3104 |
35. | Michek David | TJN9802 | 15:08 | 6264 | 6327 |
36. | Poštulka Tomáš | STE9700 | 15:25 | 6113 | 4789 |
37. | Novák Pavel | CTB7001 | 15:26 | 6104 | 6344 |
38. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | 15:28 | 6086 | 5774 |
39. | Souček Tomáš | SHK8200 | 15:31 | 6059 | 5772 |
40. | Blaha Ondřej | EKP7002 | 15:39 | 5988 | 5977 |
41. | Hrouda Martin | FSP7612 | 15:43 | 5952 | 6001 |
42. | Strachota Petr | TJN8700 | 15:44 | 5943 | 3244 |
43. | Černý Michal | PHK8005 | 15:49 | 5898 | 0 |
44. | Skyva Petr | STE6501 | 15:53 | 5863 | 5595 |
45. | Beneš Jan | SJH7001 | 16:04 | 5765 | 6138 |
46. | Janas Petr | PGP7106 | 16:06 | 5747 | 6175 |
47. | Werner Michal | PGP9705 | 16:09 | 5720 | 3882 |
48. | Němeček Jan | KAM9300 | 16:16 | 5657 | 5001 |
49. | Zbíral Robert | UOL8000 | 16:22 | 5604 | 2619 |
50. | Zapletal Martin | STE8500 | 16:28 | 5550 | 3284 |
51. | Václavek Tomáš | STE5809 | 16:33 | 5506 | 6403 |
52. | Pešan Jan | LTU7400 | 16:49 | 5363 | 1238 |
53. | Rýdl Jiří | TJN7000 | 16:54 | 5318 | 5095 |
54. | Smékal David | UOL7503 | 17:06 | 5211 | 4673 |
55. | Otrusina Jan | ABM9210 | 17:19 | 5095 | 5655 |
56. | Andrš Petr | ZAM8401 | 17:24 | 5051 | 4615 |
57. | Locker Tomáš | SRK9802 | 17:41 | 4899 | 6327 |
58. | Kutílek Jakub | LPU8609 | 17:48 | 4836 | 3369 |
59. | Tomášek Tomáš | STE8000 | 18:16 | 4587 | 4658 |
60. | Pračka Tomáš | RIC7302 | 18:20 | 4551 | 5264 |
61. | Nešetřil Tomáš | CHT8901 | 18:31 | 4453 | 337 |
62. | Fendrych Michal | STE7607 | 18:47 | 4310 | 6436 |
63. | Šimek Roman | UOL6503 | 18:51 | 4274 | 4841 |
64. | Marek Antonín | STE7501 | 19:23 | 3989 | 4662 |
65. | Štembera Jan | TJN7513 | 19:54 | 3712 | 3257 |
66. | Hinkelmann Erik | ZBM9403 | 20:10 | 3569 | 181 |
67. | Krampla Tomáš | UOL6601 | 20:37 | 3328 | 1264 |
68. | Šunda Marek | VSP9200 | 21:31 | 2846 | 335 |
69. | Rýdel Jiří | KAM9200 | 21:53 | 2650 | 46 |
70. | Bednařík Aleš | VLI7309 | 22:20 | 2409 | 2923 |
71. | Ostřanský Filip | ASU9243 | 27:03 | 0 | 4571 |
72. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | 44:36 | 0 | 3313 |
M21E 11.05.2019 Průměr bodů 9412/9412
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Glonek Jakub | KAM9602 | 13:11 | 9435 | 9116 |
2. | Minář Marek | ZBM9444 | 13:14 | 9400 | 7452 |
3. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | 13:16 | 9376 | 10000 |
4. | Hirš Otakar | ZBM9801 | 13:52 | 8949 | 7497 |
5. | Brlica Pavel | ZBM9302 | 13:55 | 8913 | 8614 |
6. | Vandas Daniel | PHK9805 | 14:01 | 8842 | 1438 |
7. | Petržela Jan | PHK9200 | 14:08 | 8759 | 8098 |
8. | Poklop Martin | SSU8802 | 14:16 | 8664 | 9159 |
9. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | 14:16 | 8664 | 9347 |
10. | Mrázek Jan | SJC8102 | 14:26 | 8545 | 8700 |
11. | Bendák Jan | PHK9800 | 14:32 | 8474 | 2418 |
12. | Navrátil Šimon | PGP9702 | 14:36 | 8426 | 9031 |
13. | Kamenický Matěj | LPU9036 | 14:45 | 8320 | 8827 |
14. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | 14:52 | 8236 | 8772 |
15. | Procházka David | LPU9113 | 14:52 | 8236 | 8961 |
16. | Fürst Matouš | DOK9602 | 14:52 | 8236 | 9200 |
17. | Zbranek Roman | TZL8808 | 14:53 | 8225 | 9070 |
18. | Horvát Petr | TBM9437 | 15:03 | 8106 | 8979 |
19. | Nožka Radek | LPU9005 | 15:03 | 8106 | 9356 |
20. | Rusý Tomáš | KAM9301 | 15:04 | 8094 | 8615 |
21. | Valeš Jiří | LPM9502 | 15:07 | 8058 | 8808 |
22. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | 15:08 | 8047 | 5850 |
23. | Semrád Ladislav | CHC9701 | 15:09 | 8035 | 8581 |
24. | Kettner Lukáš | KAM9403 | 15:15 | 7964 | 8645 |
25. | Schuster Marek | SSU9303 | 15:18 | 7928 | 8947 |
26. | Smola Michal | TZL8131 | 15:19 | 7916 | 8831 |
27. | Ondráček Radim | EKP7414 | 15:21 | 7892 | 8398 |
28. | Semík Ondřej | KAM9401 | 15:27 | 7821 | 8260 |
29. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | 15:29 | 7797 | 1604 |
30. | Zháňal Jan | ZBM8721 | 15:42 | 7643 | 8305 |
31. | Kozák Osvald | TBM8201 | 15:45 | 7607 | 8503 |
32. | Zimmermann Štěpán | ZBM9101 | 15:49 | 7560 | 8985 |
33. | Burda Matěj | BOR9608 | 16:08 | 7334 | 8623 |
34. | Škoda Jakub | DOK8800 | 16:08 | 7334 | 8769 |
35. | Dlabaja Tomáš | TUR8303 | 16:16 | 7240 | 8544 |
D35C 11.05.2019 Průměr bodů 6148/5932
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Pekárková Eva | TZL7653 | 13:13 | 6141 | 6906 |
2. | Batani Hana | TZL7351 | 13:52 | 5859 | 6455 |
3. | Honnerová Blanka | TZL8052 | 14:02 | 5787 | 3833 |
4. | Poklopová Ivana | UOL6451 | 14:15 | 5693 | 4957 |
5. | Horčičková Eva | UOL7051 | 14:21 | 5650 | 5688 |
6. | Dittrichová Andrea | SKM7750 | 14:59 | 5376 | 5416 |
7. | Chmelářová Radka | JPV7650 | 15:00 | 5369 | 5413 |
8. | Štěpánová Dita | DOB7956 | 15:08 | 5311 | 5483 |
9. | Nechanická Daniela | OSN7557 | 15:09 | 5304 | 5756 |
10. | Marková Eva | STE7550 | 15:17 | 5246 | 3809 |
11. | Librová Lucie | AOP8050 | 15:26 | 5181 | 2626 |
12. | Matoušková Jana | STE7951 | 15:34 | 5123 | 4638 |
13. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | 15:44 | 5051 | 5936 |
14. | Jemelíková Lada | VBM6555 | 15:49 | 5015 | 5389 |
15. | Good Ludmila | SBR8050 | 16:27 | 4741 | 4762 |
16. | Holasová Šarka | AOP7853 | 16:30 | 4719 | 3431 |
17. | Jílková Hana | UOL8050 | 16:42 | 4633 | 4742 |
18. | Dolejší Lenka | DOK7450 | 16:44 | 4618 | 4751 |
19. | Pračková Zita | RIC7850 | 16:48 | 4589 | 3156 |
20. | Pachmannová Hana | AOP7252 | 17:11 | 4423 | 4415 |
21. | Valíková Petra | AOP7351 | 17:14 | 4402 | 4746 |
22. | Gajdová Kristina | VSP7752 | 17:31 | 4279 | 2854 |
23. | Petriláková Petra | DOR7656 | 17:33 | 4264 | 4396 |
24. | Němečková Věra | PLU7777 | 17:38 | 4228 | 4147 |
25. | Šklíbová Jana | SRK7651 | 17:41 | 4207 | 5449 |
26. | Korpasová Ivana | LBM7362 | 17:48 | 4156 | 4462 |
27. | Kazdová Jana | SJC7752 | 18:16 | 3954 | 1322 |
28. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | 18:26 | 3882 | 3967 |
29. | Poláčková Monika | JPV7552 | 18:32 | 3839 | 4320 |
30. | Vránová Helena | UOL7652 | 19:41 | 3341 | 1092 |
31. | Fialová Jana | DOR8050 | 20:25 | 3023 | 2438 |
32. | Švidrnochová Hana | OOP7751 | 20:29 | 2994 | 4152 |
33. | Rozsívalová Petra | KON8063 | 20:30 | 2987 | 754 |
34. | Lubrichová Eva | STE7556 | 21:29 | 2561 | 2443 |
35. | Benešová Petra | KON7575 | 21:53 | 2388 | 2376 |
36. | Ellederová Zdeňka | TAP7755 | 23:15 | 1796 | 2374 |
37. | Smékalová Jana | UOL7850 | 24:05 | 1436 | 466 |
38. | Christodoulou Iva | ASU7599 | 25:17 | 916 | 0 |
39. | Chmelíková Vlasta | DOR7753 | 26:41 | 310 | 0 |
D45C 11.05.2019 Průměr bodů 5829/5566
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Křivdová Lenka | CHC7251 | 13:02 | 5629 | 6409 |
2. | Barcíková Renáta | AOP6753 | 13:03 | 5622 | 2837 |
3. | Kovaříková Mária | SIT6951 | 13:28 | 5446 | 4200 |
4. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | 13:56 | 5249 | 5437 |
5. | Kubáňová Jana | TBM7275 | 14:02 | 5207 | 5927 |
6. | Schwabová Kateřina | TBM7371 | 14:58 | 4813 | 5074 |
7. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | 15:02 | 4784 | 4528 |
8. | Zbraňková Magda | STE7352 | 15:15 | 4693 | 4189 |
9. | Hudosová Gabriela | RIC7299 | 16:18 | 4250 | 3484 |
10. | Lazáková Šárka | LTU6952 | 16:21 | 4229 | 3890 |
11. | Podrábská Marie | VLI7451 | 16:22 | 4221 | 5607 |
12. | Strýčková Monika | ADA7454 | 16:26 | 4193 | 3583 |
13. | Kostková Jana | AOP7151 | 16:35 | 4130 | 4751 |
14. | Melišíková Radka | TAP7152 | 17:08 | 3898 | 3761 |
15. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | 17:10 | 3884 | 4230 |
16. | Slavíková Lenka | TVR7350 | 17:14 | 3856 | 4297 |
17. | Vandasová Markéta | VAM7250 | 17:17 | 3834 | 5769 |
18. | Šmelíková Hana | ASU6999 | 17:27 | 3764 | 4185 |
19. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | 17:32 | 3729 | 5392 |
20. | Thýnová Ivana | SHK6651 | 17:38 | 3687 | 3729 |
21. | Fajkusová Jitka | JPV6773 | 17:46 | 3630 | 3622 |
22. | Štorková Simona | JPV6556 | 17:47 | 3623 | 3321 |
23. | Riby Kateřina | LTP7252 | 17:51 | 3595 | 4227 |
24. | Richterová Nataša | ADA7451 | 18:17 | 3412 | 3743 |
25. | Kundratová Jana | TZL7350 | 18:29 | 3328 | 4395 |
26. | Hadačová Gabriela | AOP6751 | 18:48 | 3194 | 1158 |
27. | Bendáková Jitka | LTU6951 | 18:51 | 3173 | 3742 |
28. | Kotenová Klára | RIC7252 | 19:33 | 2877 | 3288 |
29. | Hendrychová Marcela | HOB7051 | 20:15 | 2582 | 3148 |
30. | Semrádová Jitka | CHC6651 | 20:23 | 2526 | 2985 |
31. | Šneiderová Lucie | ASU7498 | 20:46 | 2364 | 1181 |
32. | Kotrlová Gita | UOL6953 | 21:03 | 2244 | 1829 |
33. | Strachotová Eva | ASU6099 | 21:11 | 2188 | 2547 |
34. | Poštulková Milada | STE6850 | 21:17 | 2146 | 327 |
35. | Licková Dana | LTU7350 | 21:29 | 2061 | 3456 |
36. | Machová Iveta | NPA6851 | 21:44 | 1956 | 3242 |
37. | Procházková Martina | SOP7351 | 22:11 | 1766 | 1198 |
38. | Mikošková Iveta | STE7150 | 23:48 | 1083 | 2024 |
39. | Blank Radka | SKM7351 | 25:35 | 330 | 0 |
40. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | 25:46 | 253 | 1993 |
41. | Procingerová Ilona | VRL7053 | 26:50 | 0 | 574 |
42. | Králová Zdenka | SSU6091 | 18:17 | 3412 | 4400 |
D55C 11.05.2019 Průměr bodů 3208/3031
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Jastrzembská Jarmila | TRI6450 | 15:31 | 3176 | 3284 |
2. | Mádlová Iva | SHK6351 | 16:38 | 2969 | 3235 |
3. | Bialožytová Pavla | TRI6350 | 16:45 | 2947 | 1294 |
4. | Hájková Ludmila | OOP5751 | 17:17 | 2848 | 159 |
5. | Stackeová Anna | LCE5551 | 17:57 | 2724 | 815 |
6. | Janošíková Jaroslava | UOL5858 | 18:09 | 2686 | 3446 |
7. | Petrželová Alena | LTU6351 | 18:16 | 2665 | 3483 |
8. | Pavlíková Hana | ZLH5950 | 22:54 | 1803 | 153 |
9. | Czaschová Irena | SBR6150 | 49:44 | 0 | 2595 |
H35C 11.05.2019 Průměr bodů 5992/5782
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Dittrich Pavel | SKM7501 | 14:57 | 6098 | 6841 |
2. | Koblížek Kamil | KUO8001 | 15:36 | 5861 | 5798 |
3. | Houska Jindřich | DOR7601 | 16:54 | 5385 | 5262 |
4. | Borunský Tomáš | AOP7402 | 16:56 | 5373 | 5859 |
5. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | 17:08 | 5300 | 5781 |
6. | Greschner Luboš | ASU7848 | 17:12 | 5276 | 4812 |
7. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | 17:18 | 5239 | 5681 |
8. | Smolka Martin | STE7100 | 17:33 | 5148 | 4926 |
9. | Pernička Petr | TZL7336 | 17:51 | 5038 | 5479 |
10. | Rytíř Michal | SKM7325 | 18:07 | 4941 | 4787 |
11. | Víteček Jan | DKP7201 | 18:12 | 4910 | 4570 |
12. | Janda Pavel | DOR7600 | 18:26 | 4825 | 4812 |
13. | Byrtus Petr | SIT7702 | 18:43 | 4721 | 3873 |
14. | Kolek Petr | ASU7501 | 19:08 | 4569 | 5065 |
15. | Slovák Miroslav | SHK7704 | 19:10 | 4557 | 4492 |
16. | Vlček Roman | SKM7000 | 19:11 | 4551 | 5068 |
17. | Hanousek Kamil | RBK7401 | 19:28 | 4447 | 3765 |
18. | Mulíček Ondřej | ABM7405 | 19:33 | 4417 | 4312 |
19. | Cveček Martin | PVP7400 | 19:38 | 4386 | 2133 |
20. | Jedlička Adam | KAM7700 | 19:53 | 4295 | 3752 |
21. | Chmelík Petr | DOR8100 | 21:47 | 3600 | 2692 |
22. | Burda Tomáš | STE7600 | 22:12 | 3448 | 2874 |
23. | Fiala Jan | DOR7802 | 23:00 | 3156 | 1782 |
24. | Možný Stanislav | PVP7700 | 23:42 | 2900 | 1546 |
25. | Procházka Jiří | ADA7512 | 24:34 | 2583 | 4149 |
26. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | 24:39 | 2552 | 1984 |
27. | Falta Radim | KUO7802 | 26:15 | 1967 | 1036 |
H45C 11.05.2019 Průměr bodů 5947/5679
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Haas Karel | LPU7304 | 15:10 | 5740 | 6362 |
2. | Bolehovský Pavel | VSP7103 | 15:23 | 5660 | 1777 |
3. | Hadač Miroslav | AOP6501 | 15:28 | 5629 | 5529 |
4. | Barcík Peter | AOP6601 | 15:29 | 5623 | 2327 |
5. | Valík Luděk | AOP7101 | 15:59 | 5438 | 6298 |
6. | Pavlík Radek | ASU6849 | 16:00 | 5432 | 5235 |
7. | Vandas Luděk | VAM6601 | 16:09 | 5376 | 5955 |
8. | Urválek Jiří | TBM6107 | 16:34 | 5222 | 4724 |
9. | Čech Tomáš | AOP7001 | 16:35 | 5216 | 4245 |
10. | Votoček Tomáš | JIL7041 | 16:40 | 5185 | 4673 |
11. | Vlastník Zdeněk | JIL6901 | 16:46 | 5148 | 5593 |
12. | Koten Pavel | RIC7200 | 16:47 | 5141 | 4958 |
13. | Kalousek Jiří | DKP6901 | 16:57 | 5080 | 4302 |
14. | Lazák Jan | LTU6900 | 17:08 | 5012 | 4157 |
15. | Metelka Pavel | PHK6800 | 17:14 | 4975 | 4237 |
16. | Balej Jiří | KAM7201 | 17:26 | 4901 | 4154 |
17. | Schuster Martin | AOP6502 | 17:27 | 4895 | 3753 |
18. | Tesař Jiří | AOP6702 | 17:37 | 4833 | 5162 |
19. | Švestka Vítězslav | KVS7301 | 17:38 | 4827 | 5331 |
20. | Šubrt Antonín | DKP7100 | 17:50 | 4753 | 4177 |
21. | Netuka Jan | SHK7001 | 17:53 | 4734 | 5350 |
22. | Neumann Jaroslav | STE5902 | 17:57 | 4709 | 4724 |
23. | Macek Karel | ASU7102 | 18:01 | 4685 | 3217 |
24. | Richtr Aleš | VPM6601 | 18:21 | 4561 | 3878 |
25. | Bendák Petr | LTU6500 | 18:39 | 4450 | 4651 |
26. | Vališ Jan | LPU7104 | 18:48 | 4395 | 4358 |
27. | Mlynárik Peter | ZBM6526 | 18:52 | 4370 | 869 |
28. | Kolář Viktor | SHK7300 | 19:05 | 4290 | 4665 |
29. | Světnický Alexandr | OOL6300 | 19:09 | 4265 | 3431 |
30. | Stárek Filip | TUR6602 | 19:11 | 4253 | 4481 |
31. | Navrátil Martin | ASU7449 | 19:26 | 4160 | 3601 |
32. | Kohoutek Oldřich | BSO7100 | 19:37 | 4092 | 3337 |
33. | Vavřík René | MOV7000 | 19:49 | 4018 | 2746 |
34. | Bílý Petr | LTP6805 | 19:50 | 4012 | 4809 |
35. | Slavík Tomáš | TVR6800 | 19:56 | 3975 | 4509 |
36. | Kurečka Robert | ABM7210 | 20:05 | 3919 | 3879 |
37. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | 20:21 | 3820 | 4215 |
38. | Šneider Miroslav | ASU7101 | 20:23 | 3808 | 1821 |
39. | Mikoška Eman | STE7103 | 20:28 | 3777 | 2712 |
40. | Poštulka Zdenek | STE6600 | 20:39 | 3709 | 3092 |
41. | Vítek Zbyněk | PTE6622 | 20:57 | 3598 | 3281 |
42. | Pernica Jiří | UOL6501 | 22:09 | 3154 | 4028 |
43. | Dráč Pavel | UOL7201 | 22:28 | 3037 | 255 |
44. | Sita Vratislav | SSU7341 | 22:47 | 2919 | 0 |
45. | Zatloukal Tomáš | ZLH6701 | 23:37 | 2611 | 2134 |
46. | Raclavský Vladislav | UOL6600 | 23:41 | 2586 | 2135 |
47. | Vrána Jan | UOL7300 | 24:27 | 2302 | 1266 |
48. | Strýček Jiří | ADA6701 | 25:00 | 2098 | 1893 |
49. | Silnoušek Jiří | STE7200 | 25:08 | 2049 | 2505 |
50. | Procházka Radek | LPU6504 | 25:21 | 1969 | 2209 |
51. | Liber Vlastimil | AOP6402 | 28:19 | 870 | 169 |
52. | Poláček Luboš | JPV7214 | 30:08 | 197 | 2410 |
H55C 11.05.2019 Průměr bodů 4396/4154
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Ryšavý Jiří | OOP5803 | 15:32 | 4215 | 4094 |
2. | Lužný Ladislav | HAV6000 | 15:33 | 4211 | 5107 |
3. | Zdráhal Robert | OOL5707 | 16:13 | 4035 | 4238 |
4. | Kamenický Radan | OSN6004 | 16:17 | 4017 | 4306 |
5. | Strachota Jaroslav | ASU5600 | 16:22 | 3995 | 3897 |
6. | Valenta Jiří | SSU6301 | 16:31 | 3956 | 3476 |
7. | Kříž Pavel | PZR4800 | 16:38 | 3925 | 3122 |
8. | Petržela Pavel | LTU6301 | 16:42 | 3908 | 3831 |
9. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | 17:29 | 3701 | 3998 |
10. | Hrouza Jan | KRN5401 | 17:34 | 3679 | 3643 |
11. | Doseděl Emil | STE6100 | 17:42 | 3644 | 3514 |
12. | Trejtnar Pavel | KUN5801 | 19:13 | 3245 | 4239 |
13. | Bačo Lubomír | SOP6201 | 19:28 | 3179 | 3289 |
14. | Kostka Evžen | AOP5701 | 19:54 | 3065 | 2120 |
15. | Petráček Aleš | SJI6301 | 20:47 | 2832 | 2934 |
16. | Albert František | OOL5804 | 20:55 | 2797 | 2414 |
17. | Janošík Zdeněk | UOL5600 | 22:10 | 2467 | 2032 |
18. | Bednář Jan | UOL5402 | 22:48 | 2300 | 1920 |
19. | Poklop Lubomír | UOL5601 | 23:43 | 2059 | 746 |
H65C 11.05.2019 Průměr bodů 2719/2542
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Pospíšil Karel | TVR5000 | 14:35 | 2650 | 2384 |
2. | Čípa Jiří | CET5002 | 14:57 | 2589 | 3165 |
3. | Klimpl Petr | LPU5401 | 16:11 | 2383 | 2941 |
4. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | 17:21 | 2188 | 2010 |
5. | Jurčák Karel | SOP5101 | 17:26 | 2174 | 2446 |
6. | Šroler Zdeněk | KUN5201 | 18:00 | 2080 | 2662 |
H70C 11.05.2019 Průměr bodů 1754/1631
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Ostřanský Josef | SSU4302 | 17:53 | 1682 | 2461 |
2. | Babák Jiří | ZLH4801 | 18:17 | 1647 | 2715 |
3. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | 19:14 | 1563 | 1453 |
4. | Blažek Václav | SBR4701 | 22:21 | 1288 | 1484 |
5. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | 31:49 | 451 | 658 |