Závod: Manufaktura Cesky pohar, INOV-8 CUP - zebricek A, oblastni zebricek (25.09.2021) Hradec Kralove - Pouchov
VeteRanKing (25.09.2021, Manufaktura Cesky pohar, INOV-8 CUP - zebricek A, oblastni zebricek, Hradec Kralove - Pouchov)
Závod: Manufaktura Cesky pohar, INOV-8 CUP - zebricek A, oblastni zebricek (25.09.2021) Hradec Kralove - Pouchov
VeteRanKing (25.09.2021, Manufaktura Cesky pohar, INOV-8 CUP - zebricek A, oblastni zebricek, Hradec Kralove - Pouchov)
Závod: Manufaktura Cesky pohar, INOV-8 CUP - zebricek A, oblastni zebricek (25.09.2021) Hradec Kralove - Pouchov
D21A 25.09.2021 Průměr bodů 7016/7016
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Žaloudková Klára | LPU9461 | 14:45 | 7125 | 2544 |
2. | Šiková Barbora | LPM9650 | 15:02 | 6992 | 1535 |
3. | Svobodová Lenka | PHK9551 | 15:12 | 6914 | 4086 |
4. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | 15:19 | 6859 | 6975 |
5. | Kinkorová Tereza | LPM9850 | 15:28 | 6789 | 1371 |
6. | Korpasová Tereza | TBM9898 | 15:40 | 6696 | 7459 |
7. | Janovská Kateřina | PGP9850 | 15:41 | 6688 | 7167 |
8. | Koporová Petra | ZBM9353 | 15:58 | 6555 | 1821 |
9. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | 16:02 | 6524 | 6872 |
10. | Pekárková Eva | TZL7653 | 16:16 | 6415 | 4517 |
11. | Dékány Pavla | LCE9052 | 16:24 | 6352 | 720 |
12. | Voltrová Alena | DKP9956 | 16:38 | 6243 | 4830 |
13. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | 16:43 | 6204 | 6607 |
14. | Hermannová Anna | TAP9251 | 16:43 | 6204 | 4867 |
15. | Mádlová Věra | PBM8951 | 16:49 | 6157 | 4464 |
16. | Wiesnerová Monika | NPA9051 | 16:53 | 6126 | 4406 |
17. | Studničná Lenka | FSP8650 | 17:07 | 6017 | 5637 |
18. | Špringlová Kamila | TBM0050 | 17:08 | 6009 | 3455 |
19. | Chvalová Věra | LPM9452 | 17:14 | 5962 | 4346 |
20. | Vavrysová Barbara | LCE9751 | 17:15 | 5954 | 1950 |
21. | Zrníková Adéla | OSN0099 | 17:27 | 5860 | 856 |
22. | Jirčáková Martina | LCE8951 | 17:32 | 5821 | 1712 |
23. | Foltýnová Eva | SJI0051 | 17:43 | 5736 | 2242 |
24. | Ďoubalová Věra | DOB8751 | 17:44 | 5728 | 4307 |
25. | Kulhavá Šárka | LPU9357 | 17:48 | 5697 | 4648 |
26. | Chaloupková Veronika | CHC9852 | 17:53 | 5658 | 3428 |
27. | Nováková Kateřina | OKP9450 | 17:56 | 5634 | 2003 |
28. | Kubecová Kateřina | BOR9959 | 17:56 | 5634 | 451 |
29. | Lošťáková Ivana | PGP7763 | 18:03 | 5580 | 6014 |
30. | Košárková Iva | PGP8155 | 18:05 | 5564 | 5361 |
31. | Chaloupková Kateřina | CHC0051 | 18:09 | 5533 | 1710 |
32. | Snížková Petra | DKP7752 | 18:20 | 5447 | 3382 |
33. | Voltrová Hana | ROZ9752 | 18:27 | 5392 | 5444 |
34. | Odehnalová Klára | ZBM9956 | 18:44 | 5260 | 3059 |
35. | Kopáčková Iva | CHT8851 | 18:50 | 5213 | 646 |
36. | Janovská Petra | PGP7355 | 19:07 | 5080 | 4598 |
37. | Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | 19:29 | 4908 | 2295 |
38. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | 19:49 | 4752 | 4663 |
39. | Kudrnáčová Lucie | HCE8850 | 20:01 | 4659 | 2343 |
40. | Kašparová Lucie | CHT9652 | 21:50 | 3808 | 1397 |
41. | Blažková Kristina | DKP8251 | 22:17 | 3597 | 3811 |
42. | Tichá Veronika | TZL9951 | 22:55 | 3301 | 768 |
43. | Podešvová Vlasta | TJN9250 | 27:07 | 1334 | 559 |
D21E 25.09.2021 Průměr bodů 8793/8793
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Knapová Jana | LPU9053 | 13:15 | 9061 | 7856 |
2. | Peterová Jana | LPU0057 | 13:53 | 8653 | 7438 |
3. | Vyhnálková Barbora | PGP9854 | 13:54 | 8642 | 4339 |
4. | Hiklová Natalia | ZBM8350 | 13:59 | 8589 | 5556 |
5. | Sieglová Eliška | PGP9954 | 14:02 | 8557 | 8873 |
6. | Gregorová Kamila | CTB8151 | 14:22 | 8342 | 8750 |
7. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | 14:23 | 8331 | 8591 |
8. | Teplá Karolína | SHK9251 | 14:26 | 8299 | 8193 |
9. | Matějů Martina | PGP8556 | 14:27 | 8289 | 8404 |
10. | Fenclová Marta | LPU7667 | 14:28 | 8278 | 7178 |
11. | Nováková Tereza | LPU9757 | 14:33 | 8224 | 2202 |
12. | Nechanická Klára | TBM0055 | 14:33 | 8224 | 8400 |
13. | Hájková Eliška | KAM9851 | 14:51 | 8031 | 8221 |
14. | Tesařová Markéta | ZBM9456 | 14:52 | 8020 | 4404 |
15. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | 14:54 | 7999 | 8260 |
16. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | 14:55 | 7988 | 6764 |
17. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | 14:57 | 7967 | 8616 |
18. | Opálková Martina | TBM0056 | 15:06 | 7870 | 6719 |
19. | Šístková Iveta | LPU8654 | 15:16 | 7763 | 7581 |
20. | Plochová Dominika | DKP8651 | 15:21 | 7709 | 6764 |
21. | Zháňalová Barbora | ZBM9354 | 15:32 | 7592 | 6569 |
22. | Bogarová Adélka | PGP9056 | 15:32 | 7592 | 9135 |
23. | Benešová Jana | CTB9452 | 15:34 | 7570 | 7933 |
24. | Grycová Kateřina | TBM0058 | 15:39 | 7516 | 7264 |
25. | Semrádová Jana | CHC9951 | 15:44 | 7463 | 7768 |
26. | Sklenářová Radka | LCE9250 | 16:04 | 7248 | 4346 |
27. | Voborníková Alena | CTB9451 | 16:29 | 6980 | 7858 |
H21A 25.09.2021 Průměr bodů 8024/8024
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Karásek Matěj | SJC0001 | 14:12 | 8135 | 1918 |
2. | Zlámal David | SJC9603 | 14:27 | 7996 | 7376 |
3. | Ondráček Radim | EKP7414 | 14:34 | 7931 | 6336 |
4. | Srb Vladimír | SJI7801 | 14:40 | 7875 | 7313 |
5. | Mikel David | TZL9703 | 14:43 | 7847 | 2487 |
6. | Goldschmidt Tobiáš | TBM0005 | 14:44 | 7838 | 2077 |
7. | Šabatka Zdeněk | PHK8900 | 15:02 | 7671 | 8510 |
8. | Pavlovec Dan | BOR0001 | 15:03 | 7661 | 1818 |
9. | Buk Michal | ROU9601 | 15:04 | 7652 | 7313 |
10. | Landovský Tomáš | PGP9103 | 15:05 | 7643 | 5457 |
11. | Škvor Ota | KAM9900 | 15:06 | 7633 | 2012 |
12. | Hovorka Lukáš | LPU9001 | 15:06 | 7633 | 3281 |
13. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | 15:09 | 7606 | 5328 |
14. | Thoř Tomáš | TUR9904 | 15:09 | 7606 | 7958 |
15. | Zháňal Jan | ZBM8721 | 15:16 | 7541 | 3019 |
16. | Jílek Jakub | KSU9202 | 15:17 | 7531 | 7368 |
17. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | 15:17 | 7531 | 7547 |
18. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | 15:20 | 7503 | 7861 |
19. | Dostál František | UOL0201 | 15:23 | 7476 | 2938 |
20. | Váňa Martin | TUR8401 | 15:23 | 7476 | 7684 |
21. | Landovský Jakub | PGP9601 | 15:24 | 7466 | 2235 |
22. | Hrdinka Daniel | VRL9701 | 15:25 | 7457 | 6445 |
23. | Janda Martin | DOB8002 | 15:26 | 7448 | 7742 |
24. | Vacek Vojtěch | SJI9602 | 15:30 | 7411 | 3964 |
25. | Mielec Jaromír | AOP9701 | 15:33 | 7383 | 4618 |
26. | Makovský Jakub | TAP8511 | 15:38 | 7336 | 3158 |
27. | Sháněl Jan | CHC9402 | 15:38 | 7336 | 7309 |
28. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | 15:39 | 7327 | 6989 |
29. | Buk Petr | ROU0001 | 15:43 | 7290 | 6451 |
30. | Černý Ondřej | EKP8511 | 15:47 | 7253 | 7773 |
31. | Čech Petr | SJI0001 | 15:51 | 7216 | 6294 |
32. | Klement David | DKP0110 | 15:57 | 7160 | 3373 |
33. | Fröhlich Martin | DKP8207 | 15:58 | 7151 | 6752 |
34. | Illner Vojtěch | DKP9600 | 15:59 | 7141 | 7858 |
35. | Dvorský Vojtěch | SKM9401 | 16:01 | 7123 | 1359 |
36. | Hájek Adam | KAM9202 | 16:11 | 7030 | 5291 |
37. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | 16:14 | 7002 | 5474 |
38. | Stehlík Petr | LPM7903 | 16:20 | 6946 | 6055 |
39. | Klaška Pavel | DKP9301 | 16:47 | 6695 | 6987 |
40. | Klomínský Václav | KPY8700 | 16:52 | 6649 | 5753 |
41. | Sysel Ondřej | PGP8302 | 16:54 | 6630 | 6919 |
42. | Šesták Marek | VLI7403 | 16:56 | 6612 | 5998 |
43. | Šitina Jakub | LTU0001 | 16:57 | 6603 | 6114 |
44. | Janovský Tomáš | PGP6401 | 16:58 | 6593 | 7062 |
45. | Pašek František | KAM7600 | 16:59 | 6584 | 7070 |
46. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | 17:05 | 6528 | 6980 |
47. | Bravený Vít | ZBM9102 | 17:15 | 6435 | 7479 |
48. | Němeček Jan | KAM9300 | 17:28 | 6315 | 4917 |
49. | Holas Tomáš | AOP7802 | 17:29 | 6305 | 6818 |
50. | Kobr Tomáš | TJN8901 | 17:31 | 6287 | 4337 |
51. | Vlášek Jakub | TAP9702 | 17:38 | 6222 | 5694 |
52. | Vlažný Jan | LCE8901 | 17:47 | 6138 | 2305 |
53. | Martan Jiří | VLI7300 | 18:16 | 5869 | 7093 |
54. | Košárek Pavel | PGP7107 | 18:23 | 5804 | 6246 |
55. | Černý Martin | TAP8902 | 18:55 | 5507 | 2660 |
56. | Janas Petr | PGP7106 | 19:36 | 5126 | 4626 |
57. | Václavek Tomáš | STE5809 | 19:51 | 4987 | 5246 |
58. | Tomanek Daniel | KSU7410 | 20:26 | 4662 | 7555 |
59. | Krejsa Martin | CHT9001 | 26:09 | 1476 | 7937 |
H21E 25.09.2021 Průměr bodů 9412/9412
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Glonek Jakub | KAM9602 | 13:32 | 9671 | 7935 |
2. | Roudný Martin | LPU0002 | 14:06 | 9288 | 6553 |
3. | Minář Marek | ZBM9444 | 14:07 | 9276 | 3819 |
4. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | 14:10 | 9242 | 7889 |
5. | Horčička Vít | TBM9919 | 14:29 | 9028 | 6492 |
6. | Mrázek Jan | SJC8102 | 14:32 | 8994 | 9593 |
7. | Brlica Pavel | ZBM9302 | 14:33 | 8983 | 8159 |
8. | Hirš Otakar | ZBM9801 | 14:35 | 8961 | 6589 |
9. | Schulhof Jan | TUR8900 | 14:38 | 8927 | 9522 |
10. | Poklop Martin | SSU8802 | 14:39 | 8916 | 7720 |
11. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | 14:55 | 8735 | 6777 |
12. | Semík Ondřej | KAM9401 | 14:56 | 8724 | 9219 |
13. | Horvát Petr | TBM9437 | 15:02 | 8656 | 8254 |
14. | Kamenický Jeroným | TUR9549 | 15:03 | 8645 | 9519 |
15. | Rusý Tomáš | KAM9301 | 15:04 | 8634 | 9006 |
16. | Kamenický Matěj | LPU9036 | 15:05 | 8622 | 9072 |
17. | Wolf Filip | TUR9701 | 15:07 | 8600 | 8212 |
18. | Navrátil Šimon | PGP9702 | 15:18 | 8476 | 5020 |
19. | Křivda Martin | CHC9501 | 15:19 | 8465 | 2528 |
20. | Hadač Filip | AOP9301 | 15:23 | 8420 | 7128 |
21. | Nagy Josef | TJN0006 | 15:25 | 8397 | 7069 |
22. | Valeš Jiří | LPM9502 | 15:28 | 8363 | 8462 |
23. | Melecký Martin | SSU9001 | 15:31 | 8329 | 9104 |
24. | Kettner Lukáš | KAM9403 | 15:33 | 8307 | 8912 |
25. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | 15:33 | 8307 | 9211 |
26. | Wolf Daniel | TUR9100 | 15:46 | 8160 | 9202 |
27. | Nožka Radek | LPU9005 | 15:47 | 8149 | 2558 |
28. | Hledík Jakub | CHT9501 | 15:47 | 8149 | 8001 |
29. | Müller Jonáš | KSU9906 | 15:50 | 8115 | 4373 |
30. | Palas Jan | SJC8507 | 16:03 | 7969 | 8687 |
31. | Uhlík Michal | SJC8007 | 16:09 | 7901 | 8454 |
32. | Zelinka Jiří | MBM8740 | 16:12 | 7867 | 8562 |
33. | Cahel Marek | LCE8803 | 16:21 | 7766 | 7930 |
34. | Sklenář Martin | AOP9501 | 16:52 | 7416 | 8601 |
35. | Prášil Marek | SJI7313 | 16:53 | 7405 | 5031 |
36. | Jílek Ondřej | KSU9908 | 17:35 | 6932 | 8021 |
D21C 25.09.2021 Průměr bodů 2275/2275
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Doležalová Libuše | SNA8851 | 16:49 | 2297 | 1344 |
2. | Nejezchlebová Martina | TUR9951 | 17:03 | 2266 | 0 |
3. | Kovářová Jana | LPU0251 | 17:06 | 2259 | 1430 |
4. | Filipová Tereza | SRK0050 | 17:52 | 2156 | 341 |
5. | Svobodová Alexandra | VPM0051 | 17:57 | 2145 | 0 |
6. | Hrabošová Magdalena | ASU0099 | 18:42 | 2045 | 0 |
7. | Škorpíková Barbora | LPU0060 | 18:47 | 2033 | 3219 |
8. | Goňová Nikola | ZAM9752 | 19:58 | 1875 | 830 |
9. | Chudomelová Monika | LPU9153 | 19:58 | 1875 | 347 |
10. | Petráčková Kristýna | SJI9851 | 20:03 | 1864 | 327 |
11. | Šádková Lucie | PHK9654 | 20:05 | 1859 | 695 |
12. | Hlaváčková Petra | PHK0052 | 23:27 | 1408 | 853 |
13. | Vallová Kristýna | ZVO0152 | 24:37 | 1252 | 32 |
14. | Smutná Pavla | VAM8651 | 62:47 | 0 | 4532 |
D21D 25.09.2021 Průměr bodů 1086/1086
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Vandělíková Marie | ALB9050 | 18:11 | 1159 | 2428 |
2. | Klimplová Zuzana | LPU8151 | 19:41 | 1075 | 440 |
3. | Peremská Dana | SRK9351 | 20:38 | 1022 | 1663 |
4. | Šimková Klára | CHC0054 | 21:15 | 988 | 66 |
5. | Müllerová Petra | BZP9050 | 24:13 | 823 | 806 |
6. | Maclová Kristýna | LPU9155 | 25:14 | 766 | 0 |
7. | Khýnová Radka | DOB8750 | 32:16 | 374 | 0 |
8. | Beranová Kateřina | STH8851 | 39:50 | 0 | 0 |
9. | Bašová Hana | PHK8556 | 51:29 | 0 | 94 |
D35C 25.09.2021 Průměr bodů 5479/5287
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Havrdová Renata | SJC7756 | 15:11 | 5541 | 5998 |
2. | Novotná Kateřina | PHK8252 | 16:08 | 5226 | 5355 |
3. | Haasová Renata | LPU7960 | 16:34 | 5082 | 4638 |
4. | Kutlvašrová Vlaďka | VRL7752 | 16:47 | 5010 | 5915 |
5. | Štěpánová Dita | DOB7956 | 17:19 | 4833 | 1901 |
6. | Vandasová Markéta | VAM7250 | 17:24 | 4806 | 4869 |
7. | Otrubová Johana | PLU7852 | 17:56 | 4629 | 5259 |
8. | Matoušková Jana | STE7951 | 18:16 | 4519 | 3452 |
9. | Petrová Daniela | LPU8454 | 18:18 | 4508 | 2353 |
10. | Brandejsová Petra | DKP7853 | 18:18 | 4508 | 666 |
11. | Dolejší Lenka | DOK7450 | 18:21 | 4491 | 4410 |
12. | Jiroutová Eva | SNA8051 | 18:23 | 4480 | 1803 |
13. | Matušincová Lucie | PHK8152 | 19:22 | 4154 | 1509 |
14. | Synková Petra | DOK7950 | 19:52 | 3988 | 3088 |
15. | Vondráčková Markéta | DKP7856 | 19:53 | 3983 | 1713 |
16. | Kašparová Eva | LPU7854 | 20:00 | 3944 | 3364 |
17. | Komárková Lucie | LTU7851 | 21:05 | 3585 | 3840 |
18. | Procházková Jana | DKP8052 | 21:09 | 3563 | 2258 |
19. | Málková Šárka | CST8351 | 21:35 | 3419 | 2902 |
20. | Vrbatová Petra | VRL8552 | 22:13 | 3209 | 3929 |
21. | Žemličková Lenka | LPU8660 | 22:36 | 3082 | 357 |
22. | Mojžíšová Jana | PHK8254 | 26:36 | 1756 | 1103 |
D35D 25.09.2021 Průměr bodů 3024/2918
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Venclová Veronika | ZAM8251 | 15:49 | 3126 | 3078 |
2. | Mikulová Zuzana | ZVO7951 | 16:24 | 3026 | 4057 |
3. | Kmentová Lenka | ZAM8552 | 18:53 | 2601 | 3206 |
4. | Hladká Petra | KOR7950 | 19:38 | 2472 | 2061 |
5. | Kvapilová Zuzana | PHK7853 | 20:05 | 2395 | 660 |
6. | Kadaňová Barbora | LPU8253 | 20:12 | 2375 | 2521 |
7. | Jelínková Zuzana | PHK7452 | 20:30 | 2324 | 1884 |
8. | Vörösová Markéta | LPU7868 | 21:12 | 2204 | 1712 |
9. | Kárníková Kamila | LPU8153 | 21:50 | 2095 | 230 |
10. | Bednaříková Daniela | VLI7759 | 25:39 | 1441 | 0 |
11. | Sedláčková Petra | KOR7451 | 33:08 | 159 | 2261 |
D45C 25.09.2021 Průměr bodů 4922/4700
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Broschová Lucie | RBK7451 | 15:06 | 4893 | 4650 |
2. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | 15:50 | 4675 | 5452 |
3. | Kosová Michaela | PHK6752 | 16:21 | 4520 | 5343 |
4. | Melicharová Zdeňka | PHK7551 | 16:59 | 4331 | 5111 |
5. | Pipková Táňa | LPU7156 | 18:03 | 4013 | 3832 |
6. | Kynčlová Dagmar | JIL7256 | 18:23 | 3914 | 906 |
7. | Horáková Lenka | VSP7255 | 18:30 | 3879 | 796 |
8. | Demlová Jitka | LPU6955 | 19:38 | 3541 | 4054 |
9. | Besedová Petra | PHK7654 | 21:33 | 2969 | 2809 |
10. | Bartošová Jana | MLA7051 | 22:03 | 2820 | 2506 |
11. | Brožková Květa | KUO7451 | 22:44 | 2616 | 990 |
12. | Smith Lucie | VRL7353 | 22:51 | 2581 | 2581 |
13. | Štěpová Dana | PGP7456 | 23:19 | 2442 | 772 |
14. | Lubrichová Eva | STE7556 | 24:38 | 2049 | 3035 |
15. | Tichá Dagmar | DKP7250 | 25:20 | 1840 | 427 |
16. | Freyová Michaela | KPY6050 | 27:29 | 1198 | 2485 |
17. | Kulhavá Jarmila | SRK6751 | 34:07 | 0 | 826 |
D45D 25.09.2021 Průměr bodů 2206/2106
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Štichhauerová Kateřina | LPU7468 | 15:44 | 2255 | 1891 |
2. | Hančová Alice | VRL7052 | 16:55 | 2108 | 2561 |
3. | Kokrdová Věra | PHK6450 | 18:11 | 1950 | 2210 |
4. | Semrádová Jitka | CHC6651 | 19:44 | 1757 | 2098 |
5. | Machová Iveta | NPA6851 | 19:52 | 1741 | 2233 |
6. | Lockerová Milena | SRK7251 | 20:14 | 1695 | 1929 |
7. | Bártová Pavla | ZVO7152 | 20:25 | 1672 | 1874 |
8. | Čiháková Olga | HOR7651 | 20:30 | 1662 | 243 |
9. | Kubecová Jana | STB7399 | 20:32 | 1658 | 1293 |
10. | Nová Martina | VRL7656 | 20:44 | 1633 | 795 |
11. | Francová Julínková Dana | LPU6555 | 20:55 | 1610 | 0 |
12. | Smisitelová Markéta | KOR7452 | 23:01 | 1349 | 103 |
13. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | 26:45 | 885 | 1451 |
14. | Langrová Lenka | KOR7450 | 31:48 | 257 | 329 |
D55C 25.09.2021 Průměr bodů 3299/3117
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Hindráková Martina | LTU6451 | 16:46 | 3253 | 3647 |
2. | Víchová Ladislava | LPU5851 | 17:54 | 3051 | 3136 |
3. | Novotná Ivana | PHK6354 | 17:58 | 3039 | 4032 |
4. | Langrová Eva | SNA5351 | 21:24 | 2429 | 2461 |
5. | Jiřištová Hana | JIL6052 | 22:15 | 2278 | 2238 |
6. | Balcarová Eva | PHK5952 | 22:33 | 2225 | 671 |
7. | Beranová Vlasta | UVP5450 | 22:38 | 2210 | 1741 |
8. | Hušková Eva | NPA5754 | 24:45 | 1834 | 3219 |
D65C 25.09.2021 Průměr bodů 927/866
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Křížová Zdenka | PZR5051 | 22:02 | 911 | 1299 |
2. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | 23:50 | 844 | 2499 |
3. | Zmeková Míla | SLP4451 | 23:58 | 839 | 92 |
4. | Malá Marie | LPU4753 | 32:30 | 522 | 0 |
5. | Martincová Helena | ZAM5051 | 35:53 | 396 | 747 |
H21C 25.09.2021 Průměr bodů 5799/5799
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Hubáček Michal | LCE9301 | 13:29 | 5911 | 3837 |
2. | Grundmann Jan | LPU9410 | 13:48 | 5777 | 859 |
3. | Čermák Jan | LPU9301 | 13:59 | 5700 | 746 |
4. | Pešek Ondřej | CHC8502 | 14:24 | 5524 | 0 |
5. | Vozda Vojtěch | KSU9043 | 14:27 | 5503 | 878 |
6. | Kos Tomáš | LPU9303 | 14:31 | 5475 | 2289 |
7. | Srb Vladimír | SJI0701 | 14:36 | 5440 | 0 |
8. | Hausenblas Šimon | KAM9803 | 14:38 | 5426 | 0 |
9. | Pátek Michal | CHC8603 | 14:43 | 5391 | 2542 |
10. | Skoupý Jan | STE9411 | 14:50 | 5342 | 0 |
11. | Procházka Pavel | PGP9002 | 14:58 | 5285 | 1563 |
12. | Čech Jan | SJI9601 | 15:12 | 5187 | 0 |
13. | Chaloupka Josef | UOL9801 | 15:16 | 5159 | 2128 |
14. | Kafka Miloš | LPU8608 | 15:36 | 5018 | 1518 |
15. | Šubrt Matěj | DKP0205 | 15:50 | 4920 | 1789 |
16. | Pauschek Karel | PBM8509 | 15:55 | 4885 | 2198 |
17. | Pustai David | TJN9301 | 15:55 | 4885 | 2776 |
18. | Hadač Miroslav | AOP6501 | 15:56 | 4878 | 5742 |
19. | Locker Tomáš | SRK9802 | 16:15 | 4744 | 0 |
20. | Axmann Šimon | DKP8700 | 16:17 | 4730 | 0 |
21. | Gedeon Dominik | KSU9900 | 16:23 | 4688 | 2160 |
22. | Pračka Tomáš | RIC7302 | 16:36 | 4597 | 0 |
23. | Málek Martin | CST6501 | 16:55 | 4463 | 5543 |
24. | Deml Tomáš | LPU9502 | 17:00 | 4428 | 4294 |
25. | Hecl František | KSU0201 | 17:00 | 4428 | 141 |
26. | Erlebach Michal | STH8301 | 17:05 | 4393 | 1026 |
27. | Justa Pavel | PHK8701 | 17:09 | 4365 | 673 |
28. | Hodek Michal | TAP8808 | 17:10 | 4358 | 437 |
29. | Léhar Adam | LPU9114 | 17:12 | 4343 | 1464 |
30. | Krunčík Pavel | SRK8501 | 17:17 | 4308 | 3100 |
31. | Matoušek Jiří | STE7504 | 17:18 | 4301 | 5910 |
32. | Vališ Jan | LPU0210 | 17:28 | 4231 | 466 |
33. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | 17:41 | 4140 | 5646 |
34. | Gemperle František | MFP7102 | 17:43 | 4126 | 2633 |
35. | Rýdel Jiří | KAM9200 | 17:44 | 4119 | 3156 |
36. | Schuster Martin | AOP6502 | 17:55 | 4041 | 3739 |
37. | Kondrát Martin | PGP6501 | 18:00 | 4006 | 2051 |
38. | Kohl Ondřej | KPY8600 | 18:02 | 3992 | 3052 |
39. | Procházka Tomáš | LPU9110 | 18:06 | 3964 | 3099 |
40. | Frýba Dominik | SJI9702 | 18:16 | 3894 | 2916 |
41. | Šístek Daniel | SCP7507 | 18:16 | 3894 | 5748 |
42. | Doucha Jiří | SNA7105 | 18:24 | 3837 | 5951 |
43. | Szymanský Filip | DKP8208 | 18:25 | 3830 | 0 |
44. | Jandera Tomáš | SOB7300 | 18:35 | 3760 | 4465 |
45. | Nejman Stanislav | TUR9500 | 18:36 | 3753 | 1712 |
46. | Zamastil Michal | LTU0203 | 18:44 | 3697 | 705 |
47. | Rýdl Jiří | JJN7000 | 18:50 | 3655 | 2211 |
48. | Veselý Jiří | PHK8700 | 19:57 | 3184 | 497 |
49. | Žák Jan | LPU9802 | 20:06 | 3120 | 3613 |
50. | Reichl Tomáš | MKP0100 | 22:20 | 2179 | 0 |
51. | Sliva Jan | SCP7300 | 24:54 | 1096 | 1350 |
H35C 25.09.2021 Průměr bodů 5800/5597
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Filip Libor | SRK7101 | 14:38 | 5799 | 4833 |
2. | Ramba Jiří | DKP8606 | 15:26 | 5504 | 5395 |
3. | Šabatka Petr | LPU8106 | 15:29 | 5486 | 6319 |
4. | Václavek Jan | LPU7816 | 15:47 | 5375 | 3600 |
5. | Hladký Viktor | VAM8201 | 16:00 | 5295 | 4432 |
6. | Houska Jindřich | DOR7601 | 16:18 | 5185 | 3615 |
7. | Bubela Tomáš | ASU8101 | 16:41 | 5044 | 3656 |
8. | Veljačik Pavel | SCP6200 | 16:52 | 4976 | 4881 |
9. | Fukátko Jan | LPU8105 | 16:57 | 4945 | 5296 |
10. | Veverka Tomáš | VAM8401 | 17:08 | 4878 | 5173 |
11. | Synek Antonín | DOK7800 | 17:08 | 4878 | 3733 |
12. | Jakubec Petr | SJC8106 | 17:15 | 4835 | 4328 |
13. | Vodička Oldřich | LPU7715 | 17:39 | 4687 | 6818 |
14. | Andrš Petr | ZAM8401 | 17:39 | 4687 | 4932 |
15. | Jirásek Aleš | LPU7601 | 17:42 | 4669 | 2234 |
16. | Víteček Jan | DKP7201 | 17:58 | 4570 | 4588 |
17. | Podlešák Marek | PHK7802 | 18:17 | 4454 | 1637 |
18. | Zitka Adam | LPU8402 | 18:25 | 4405 | 4015 |
19. | Odvody Zdeněk | LPU8206 | 18:34 | 4349 | 1641 |
20. | Kadečka Petr | ALB8400 | 18:42 | 4300 | 0 |
21. | Maroušek Jan | DKP7402 | 18:53 | 4233 | 2796 |
22. | Šimek Jiří | CHC7901 | 19:28 | 4018 | 2909 |
23. | Roll Martin | ALB8401 | 20:40 | 3575 | 159 |
H35D 25.09.2021 Průměr bodů 2411/2326
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Vrábel Petr | PHK7604 | 17:03 | 2506 | 2931 |
2. | Kvapil Ondřej | PHK7804 | 19:06 | 2248 | 2069 |
3. | Hovorka Pavel | LPU7908 | 19:19 | 2221 | 2310 |
4. | Šafr Jiří | CHC7706 | 19:25 | 2208 | 1395 |
5. | Žemlička Jan | LPU8303 | 19:41 | 2174 | 531 |
6. | Tejkl Jiří | DOB7700 | 19:41 | 2174 | 834 |
7. | Goláň Oldřich | LPU7417 | 20:09 | 2116 | 1123 |
8. | Müller Kamil | TYN7500 | 20:12 | 2109 | 2347 |
9. | Kárník Jan | LPU7811 | 21:25 | 1956 | 255 |
10. | Čapek Miroslav | PHK7603 | 22:38 | 1803 | 2266 |
11. | Kadaně Miroslav | LPU7817 | 22:41 | 1797 | 1843 |
12. | Macek Pavel | LPU7517 | 23:13 | 1730 | 2205 |
13. | Holinger Jiří | CHC7707 | 23:38 | 1677 | 399 |
14. | Maloch Pavel | LPU7719 | 23:47 | 1659 | 383 |
15. | Pozdílek Martin | PHK7803 | 25:42 | 1417 | 1291 |
16. | Koutný Pavel | PHK7108 | 26:50 | 1275 | 1016 |
17. | Mojžíš Robert | PHK7902 | 27:27 | 1197 | 374 |
18. | Vaňátko Jakub | LTU8100 | 30:29 | 815 | 1163 |
19. | Válek Lukáš | KOR8249 | 32:09 | 606 | 0 |
H45C 25.09.2021 Průměr bodů 4725/4512
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Haas Karel | LPU7304 | 14:56 | 4804 | 2239 |
2. | Kalousek Jiří | DKP6901 | 16:12 | 4446 | 3738 |
3. | Švec Karel | ZVO7601 | 16:47 | 4281 | 3875 |
4. | Fencl Petr | LPU6901 | 16:52 | 4257 | 4041 |
5. | Šubrt Antonín | DKP7100 | 17:01 | 4215 | 3374 |
6. | Czagan Jan | LPU7106 | 17:04 | 4201 | 4092 |
7. | Belej Jiří | LPU7421 | 17:29 | 4083 | 5420 |
8. | Pleva Stanislav | SJC7601 | 17:46 | 4003 | 4718 |
9. | Svoboda Jiří | DKP7504 | 17:49 | 3989 | 2912 |
10. | Klvaňa Milan | CHT7500 | 18:02 | 3927 | 5160 |
11. | Kubeček Štěpán | LIP7600 | 18:28 | 3805 | 2749 |
12. | Křivda Ivan | CHC6701 | 18:57 | 3668 | 1884 |
13. | Votoček Tomáš | JIL7041 | 19:08 | 3617 | 1709 |
14. | Vaněk Petr | ZBP7302 | 19:17 | 3574 | 2629 |
15. | Locker Martin | SRK7001 | 19:30 | 3513 | 4219 |
16. | Pipek Kamil | LPU7310 | 19:39 | 3471 | 3131 |
17. | Bartoš Luděk | MLA6701 | 20:26 | 3249 | 1774 |
18. | Kutlvašr Ruda | VRL7601 | 21:23 | 2981 | 4108 |
19. | Hanl Vratislav | SRK7402 | 21:29 | 2953 | 741 |
20. | Pecka Jan | EKP6800 | 21:41 | 2896 | 3155 |
21. | Silnoušek Jiří | STE7200 | 23:05 | 2500 | 2264 |
22. | Štěp Adam | PGP7407 | 24:30 | 2100 | 62 |
H45D 25.09.2021 Průměr bodů 2825/2697
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Macháček Lubomír | LPU7515 | 17:54 | 2947 | 2902 |
2. | Štembera Jan | TJN7513 | 20:14 | 2628 | 2726 |
3. | Ptáček Miloš | BRU7000 | 21:04 | 2514 | 2655 |
4. | Vališ Jan | LPU7104 | 21:05 | 2512 | 3000 |
5. | Bílek Tomáš | SJC7307 | 21:59 | 2389 | 2845 |
6. | Beseda Pavel | PHK6910 | 22:05 | 2375 | 1722 |
7. | Hanč Jaroslav | VRL6702 | 22:44 | 2286 | 2447 |
8. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | 23:32 | 2177 | 1882 |
9. | Dudášek Karel | DOB7001 | 26:01 | 1838 | 379 |
10. | Semrád Pavel | CHC6602 | 26:15 | 1806 | 2432 |
11. | Kušička Josef | HJL7600 | 26:43 | 1742 | 1269 |
12. | Fraj Oldřich | RUZ7502 | 27:06 | 1690 | 0 |
13. | Vach Vladimír | KOR6900 | 28:22 | 1517 | 2245 |
14. | Krejčí Milan | KOR7400 | 29:56 | 1302 | 581 |
15. | Vychopeň Tomáš | BRU6800 | 34:09 | 726 | 958 |
16. | Hájek Tibor | VRL7202 | 38:00 | 200 | 93 |
H55C 25.09.2021 Průměr bodů 4079/3854
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Vávra Martin | HOR6302 | 17:23 | 4083 | 4900 |
2. | Škorpil Martin | HOR5700 | 18:58 | 3753 | 5094 |
3. | Kubec Pavel | STB6601 | 19:06 | 3725 | 3189 |
4. | Půlpán Roman | CHC6501 | 19:22 | 3669 | 393 |
5. | Kulhavý Josef | SRK5701 | 20:58 | 3336 | 2155 |
6. | Kohl Jiří | KPY6201 | 21:20 | 3259 | 2553 |
7. | Kološ Oldřich | LPU6003 | 21:40 | 3190 | 3332 |
8. | Jakeš Josef | TYN6501 | 21:41 | 3186 | 1020 |
9. | Reichl Michal | MKP6402 | 22:29 | 3019 | 916 |
10. | Bialožyt Miroslav | TRI5701 | 22:44 | 2967 | 3394 |
11. | Trejtnar Pavel | KUN5801 | 23:18 | 2849 | 3678 |
12. | Kříž Pavel | PZR4800 | 24:07 | 2679 | 2854 |
13. | Petráček Aleš | SJI6301 | 26:12 | 2244 | 2188 |
14. | Koč Zdeněk | MKP4700 | 26:47 | 2123 | 2754 |
H55D 25.09.2021 Průměr bodů 2444/2309
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Řehák Pavel | SJC6001 | 15:18 | 2470 | 2026 |
2. | Cinkan Zdeněk | LPU6201 | 16:51 | 2252 | 2171 |
3. | Balcar Aleš | PHK5703 | 17:14 | 2199 | 754 |
4. | Melichar Igor | PHK6504 | 17:14 | 2199 | 3016 |
5. | Lulay Miloš | LPU5502 | 17:52 | 2110 | 1152 |
6. | Imlauf Martin | SNA6301 | 17:57 | 2098 | 2623 |
7. | Hynek Petr | SNA6302 | 18:06 | 2077 | 1168 |
8. | Lux Zdeněk | KUN6201 | 18:13 | 2061 | 2211 |
9. | Zákravský Zdeněk | SNA5702 | 18:15 | 2056 | 2201 |
10. | Vícha Vladimír | LPU5801 | 18:36 | 2007 | 1253 |
11. | Dvořák Vladimír | LPU6004 | 19:03 | 1944 | 1411 |
12. | Andrš Milan | ZAM5801 | 19:08 | 1932 | 1350 |
13. | Procházka Radek | LPU6504 | 19:56 | 1820 | 1882 |
H65C 25.09.2021 Průměr bodů 3189/2981
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | 14:44 | 3091 | 3546 |
2. | Erlebach Josef | JIL5201 | 15:08 | 3013 | 3306 |
3. | Mrštík Václav | LPU5002 | 16:02 | 2838 | 1523 |
4. | Souček Pavel | PHK5503 | 16:19 | 2782 | 2252 |
5. | Kynčl Stanislav | JIL5401 | 16:52 | 2675 | 3151 |
6. | Farář Václav | LPU5201 | 17:07 | 2627 | 3632 |
7. | Vondrouš Jaroslav | PHK5201 | 17:59 | 2458 | 555 |
8. | Langr Stanislav | SNA5403 | 18:34 | 2344 | 1486 |
9. | Třasák Milan | LPU5206 | 20:47 | 1912 | 2312 |
10. | Šroler Zdeněk | KUN5201 | 21:44 | 1727 | 1709 |