Všechny kategorie > Závody > Závody 2014 > Startovne 2015
Celkem příspěvků: 5 - Stránek (1): [1]
Autor: Bohous
Vloženo: 06. lis. 2014 - 01:08
Předmět: re: re: Startovne 2015
Osobně by mi startovné 200 nepřišlo přemrštěné. Ale myslím, že pokud bychom chtěli nějak kompenzovat znechucení potenciálních zájemců, tak nejlépe snížením pro kategorii A na co nejnižší úroveň.
Autor: DOB7801
Vloženo: 05. lis. 2014 - 08:30
Předmět: re: Startovne 2015
2Jirka: Tak zakladni ekonimicke poucce rozumim. ;) Ja spis bych rad i touto cestou trochu poodkryl, ze poradani fakt neni uplne single a cena startovneho na Trail (pomineme-li OB, tak treba hladky behy typu Kunraticka, ruzny dalsi behy z Horni do Dolni apod.) je spis nekde kolem petistovky...
Autor: DKP6901
Vloženo: 05. lis. 2014 - 08:08
Předmět: re: Startovne 2015
Věřím, že příprava Trailu je náročná, nicméně bych se obával, aby vyšší startovné nebylo kontraproduktivní (příjem pořadatele = počet startujích * startovné) a místo rozšiřování řad trailistů (na daném závodě, ale zejména obecně) se z toho nestala disciplína pro pár supernadšenců.
Srovnání se startovným footových závodů není podle mne dobrý pohled, protože např. já mám všechny běžecké závody zahrnuty v konstantních oddílových příspěvcích, kdežto trail si platím každý závod sám; na druhou stranu příjem pořadatele footu bude mnohem vyšší díky řádově většímu počtu startujích, takže snaha dostat se na stejnou úroveň by vedla k astronomickému startovnému.
JirKa
Autor: JanoFu
Vloženo: 05. lis. 2014 - 06:59
Předmět: re: Startovne 2015
Rozumny napad.
Autor: DOB7801
Vloženo: 05. lis. 2014 - 05:58
Předmět: Startovne 2015
Mám jednu palcivou otazku. A tou jsou finance. Konkretne vyska startovneho.
Zda se mi, ze se u nas ustalila vyska startovneho na 100 Kc za zavod. Je to takove pekne, kulate, no mám pocit, ze i 200 by bylo stejne pekne kulate, navic vice korespondujici s vynalozenou praci poradatelu. Vychazim z posledniho poradatelskeho zazitku, kdy jsem delal s Liborem ETOC a tyden na to oblastak. Zkusenym nemusim nic rikat, pro ostatni vezte, ze oproti ETOC byl oblastak organizovani s prstem v nose. Proste narocnost organizace by mela IMHO korespondovat se startovnym. Je mi jasny, ze skokove zvyseni ceny o 100% se nesetka s velkym nadsenim. Ale napriklad celostatni zavody v OB na klasice mají startovne 190 Kc, takze i z tohoto duvodu bych rad poladil startovne na TrailO od pristiho roku na 200,- Kc za zavod.
Co vy na to?
Celkem příspěvků: 5 - Stránek (1): [1]