Celkem příspěvků: 21 - Stránek (3): [1] 2 3
Autor: jana6151
Vloženo: 04. čen. 2009 - 07:12
Předmět: re: představa
Vašek říkal, že je lepší jet přes Znojmo, je tam lepší cesta a vyhneme se průmyslové čtvrti ve Vídni
Autor: Bohous
Vloženo: 04. čen. 2009 - 11:27
Předmět: re: doprava, lidé
Právě jsem se domluvil s recepcí, můžeme přijet později, tím pádem nemusíme spěchat. Jana dorazí kolem jedné do Kroměříže (don't hurry, be happy), společně s Borisem nasednou k Pavlovi a v Brně se sjedeme mezi druhou a třetí, podle toho, jak to stihneme. Zavolám Pavlovi, až pojedeme z Prahy (kolem poledne) a Morava bude vědět, kolik času má na oběd.
Autor: jana6151
Vloženo: 02. čen. 2009 - 11:31
Předmět: re: re: doprava, lidé
jedu autem do Kroměříže, ale stejně mi to 2 hoďky trvá, takže v kolik?
Autor: Bohous
Vloženo: 02. čen. 2009 - 11:10
Předmět: re: doprava, lidé
no trochu jsem to predsunul, abychom nemuseli dojizdet tak pozde v noci, ale pokud mas spoj jen pozdeji, prizpusobime se, myslel jsem, ze jedes jen do Prostejova a zbytek s Pavlem? je to skoro jedno, kdy pojedeme, trajekt nas neceka a rano muzeme spat dlouho...
Autor: jana6151
Vloženo: 02. čen. 2009 - 11:00
Předmět: re: představa
odjezd z Brna o půl třetí platí, nebo došlo k nějakým posunům?
potřebuju zkoordinovat svůj odjezd z Opavy s ostatními členy rodiny (taková normální rodinka ze severního Bulharska to má všude daleko)
Autor: Bohous
Vloženo: 02. čen. 2009 - 01:42
Předmět: představa
Tož tak.
V pátek ve dvě hodiny se otevírají volební místnosti, takže bychom mohli odvolit v Mikulově a pak rovnou pokračovat.
Před tím ovšem Libor ráno vyzvedne auto v servise - určitě nebude opravené, takže se připravte na drobné nepohodlí.
Pak dojede do Uhříněvsi, kde vyzvedne mě a Jitku, možná můžeme zajít na oběd, než vyjedeme.
U Brna vyzvedneme Janu a Borise, kterou tam doveze Pavel, přesedneme do transportera a pokračujeme do zminovaneho Mikulova, Vidne, atd...
Mame bukovane dve noci v hotelu asi 0,5 hod. jz od Lublaně, včetně snídaní. Závod začíná ve 12 v Lublani. V prostoru závodu by měly být obědy. Po zavodu mame prohlidku Lublane s pruvodcem. Veceri jsem nikde neobjednaval, uvidime, jak se nam bude chtit zase na hotel. V nedeli rano je Clinic, posleze zavody, zac. v 11, vyhlaseni v 16, pak hned odjezd z5. Pocitam s tim, ze kazdy bude mit s sebou rozumne zasoby na cestu a eura na osobni spotrebu. Zbytek bych hradil z kasy SKV a ve finale rozpocital. Mate-li dotazy, sem s nimi.
Autor: JitkaB
Vloženo: 02. čen. 2009 - 01:08
Předmět: re: doprava, lidé
Ahoj Bohušu, tož jak se to má s tou dopravou? Ciliže čím pojedeme?
Autor: Bohous
Vloženo: 27. kvě. 2009 - 06:16
Předmět: Odjezd
Mapy.cz ukazuji devet hodin z Prahy. Pokud chceme dorazit rekneme ve 22, musime vyjet z Prahy ve 12. Tim padem se sjedeme u Brna kolem pul treti.
Casovy odhad cesty z5 je podobny: prijezd do Prahy kolem 2 hod. rano.
Autor: jana6151
Vloženo: 27. kvě. 2009 - 05:11
Předmět: re: re: doprava, lidé
ubytovna mi nevadí, už jsem spala leckde
Autor: JitkaB
Vloženo: 27. kvě. 2009 - 04:55
Předmět: re: re: doprava, lidé
Ahoj, mě je to asi jedno, zvládnu i hromadnější spaní..A jakže se to má s tou cestou, tzn. jakým způsobem pojedem a kdy tak zhruba odpoledne??
Celkem příspěvků: 21 - Stránek (3): [1] 2 3