Celkem příspěvků: 3 - Stránek (1): [1]
Autor: pavela
Vloženo: 13. čen. 2009 - 10:15
Předmět: re: Godovič - K1-
LiborForst napsal:
Tak ja zacnu s nedeli.

K1 - Ta chtela jen krapet soustredeni, vsechny lampiony (teda pokud je clovek vsechny videl)
byly zretelne v jinem udolicku. A navic, jednicka je prece vzdycky Zetko. ;-)
Nasi para se zrejme nestacili vcas vzpamatovat z nesmyslneho vystupu od startu...
Pro mě bylo ještě jasným vodítkem vzdálenost od pěšinky, která odbočovala kolmo na cestu. Ve skutečnosti to bylo všechno ještě dále, tedy potvrzené Z.

K2 - Pripadalo mi, ze B je moc vysoko podle hustniku nalevo. Mam docela radost, protoze ji
pokazili i dva lidi z bedny.

K3 - Tady mam hlubokou nejasnost stran pravidel. Je-li totiz opravdu "sedlo" nutne nejnizsi
bod, pak se jedna o bodovy objekt a vlastne u nej neni moc co resit. Anebo je to oblast
mezi dvema kopci a udolimi a pak muze obsahovat i popis "cast", zatimco bez popisu to
je prostredek, jenze CEHO? zkousel jsem to zamerit z krizeni cest pres jamu a vyslo mi B.

Opravdu přes prohlubeň to házelo trochu mimo, ale zaměřením z cesty směrem ke 4. kontrole to vycházelo na C.
Autor: Bohous
Vloženo: 10. čen. 2009 - 09:56
Předmět: re: Godovič - K1-
Dívali jste se na ty fotky? Připadá mi, že často tam jsou vidět docela zřetelně jámy, které jsem v reálu ani netušil (třeba 9 nebo 11).

K1 - Už v tu chvíli jsem napolo váhal, jestli se nemám na závod úplně vykašlat a napolo doufal, že tím špatný úsek skončil a dál už to bude sjízdné ( ).
Autor: LiborForst
Vloženo: 10. čen. 2009 - 07:32
Předmět: Godovič - K1-
Tak ja zacnu s nedeli.

K1 - Ta chtela jen krapet soustredeni, vsechny lampiony (teda pokud je clovek vsechny videl)
byly zretelne v jinem udolicku. A navic, jednicka je prece vzdycky Zetko. ;-)
Nasi para se zrejme nestacili vcas vzpamatovat z nesmyslneho vystupu od startu...

K2 - Pripadalo mi, ze B je moc vysoko podle hustniku nalevo. Mam docela radost, protoze ji
pokazili i dva lidi z bedny.

K3 - Tady mam hlubokou nejasnost stran pravidel. Je-li totiz opravdu "sedlo" nutne nejnizsi
bod, pak se jedna o bodovy objekt a vlastne u nej neni moc co resit. Anebo je to oblast
mezi dvema kopci a udolimi a pak muze obsahovat i popis "cast", zatimco bez popisu to
je prostredek, jenze CEHO? zkousel jsem to zamerit z krizeni cest pres jamu a vyslo mi B.
Celkem příspěvků: 3 - Stránek (1): [1]