Všechny kategorie > Závody > Závody 2012 > Skřípov, MČR TempO
Celkem příspěvků: 2 - Stránek (1): [1]
Autor: LiborForst
Vloženo: 27. dub. 2012 - 12:31
Předmět: re: Skřípov, MČR TempO
Zdenko napsal:
T2: Pěkná, na mě příliš brzké Zetko, i když se mi myslí mihlo...
No, já z ní tak nadšenej nejsem. IMHO by se takovýhle Zetka dávat v Tempu neměly. Pak to totiž přestane bejt TempO a začneš řešit metrový posuny, jako při longu. Řekl bych, že to je pěkně vidět na předposlední kontrole loňskýho TempO Trophy. Lidi z první desítky tam maj čtyři chyby, zatímco na ostatních pěti Zetkách dohromady jen tři! Chybu tam měla např. Marit, Lauri, Lenart, Lešťa, prostě spousta světovejch es... Připadá mi, že tam už to krapet přeťápli. Kdyby ten lampion stál o metr níž, měla by ta kontrola stejnou úspěšnost, jako ostatní...
Zdenko napsal:
T3: Pokud si dobře pamatuju, střed kolečka odpovídal lampionu D a ne C, a jelikož to nebyla přiliš těžká úloha, soudě podle odpovědí ostatních, řekl bych, že by tam mohla být chyba v řešení. Není náhodou správně D?
Taky nechápu, proč tam mám chybu...
Zdenko napsal:
T4: OK, špatně jsem to odhadl.
Já taky. Vymyslel jsem si tam ňáký nemapovaný výzvraty...
Zdenko napsal:
T8: Po šestce velmi dobrá, ale pokud si pamatuju, popis byl "nos" a ne "nos, pata", a podle toho, jak si pamatuju, že lampiony stály, při pohledu do Solution a do výsledků těch, co ji měli správně, a naopak na ty, kteří jako já dali A (i opakovaně), opět bych řekl, že tady možná byla chyba v řešení. Není náhodou správně A?
Opět souhlas. Béčko mi přišlo absolutně mimo podezření qůli vejšce.
Zdenko napsal:
T11: OK, nepříliš těžká.
Dík, Zdenko. To jako, že jsem debil... :-) Jsem. Páč sem se nedopočítal toho lampionu, co stál pode mnou (C). Krapet mi tu vadilo, že jsem neviděl všechny lampiony naráz. Ne, že bych to na to chtěl svádět, prostě jsem to přepálil, ale obecná poznámka, že při časovce bych měl lampiony vidět a ne je přepočítávat...
Zdenko napsal:
T15,16: Těžká, ale řešitelná.
Pro mě ne. Já to nepřečetl. A ani nevím proč, jelikož v Solution je napsáno něco jiného, než ve výsledkách, takže těžko soudit, jak to vlastně stálo a kde jsme stáli my... :-(

BTW když se výsledky upraví podle Zdenka, odpovídají IMHO realitě podstatně lépe, např. by mě neporazilo moje desetiletý dítě...
Autor: LiborForst
Vloženo: 26. dub. 2012 - 11:12
Předmět: Skřípov, MČR TempO
Druhý díl od Zdenka...

T1: OK
T2: Pěkná, na mě příliš brzké Zetko, i když se mi myslí mihlo...
T3: Pokud si dobře pamatuju, střed kolečka odpovídal lampionu D a ne C, a jelikož to nebyla přiliš těžká úloha, soudě podle odpovědí ostatních, řekl bych, že by tam mohla být chyba v řešení. Není náhodou správně D?
T4: OK, špatně jsem to odhadl.
T5: Snadné.
T6: Dobrá, přiměřeně těžká.
T7: OK
T8: Po šestce velmi dobrá, ale pokud si pamatuju, popis byl "nos" a ne "nos, pata", a podle toho, jak si pamatuju, že lampiony stály, při pohledu do Solution a do výsledků těch, co ji měli správně, a naopak na ty, kteří jako já dali A (i opakovaně), opět bych řekl, že tady možná byla chyba v řešení. Není náhodou správně A?
T9: OK, snadná pro ty, kteří měli na Zetko odvahu.
T10: OK, stálo mě trochu víc času přečíst terén.
T11: OK, nepříliš těžká.
T12: OK, snadná.
T13: OK, byla by mnohem těžší, kdyby zde byl ještě jeden lampion níže (na patě nosíku).
T14: Jednoduché Zetko.
T15,16: Těžká, ale řešitelná.
T17: Ne tak snadná, jak se zdá z výsledků.
Celkem příspěvků: 2 - Stránek (1): [1]