Všechny kategorie > Závody > Závody > Hradec Králové 2009 - K7-T3
Celkem příspěvků: 3 - Stránek (1): [1]
Autor: LenkaForstova
Vloženo: 04. čen. 2009 - 10:15
Předmět: re: Hradec Králové 2009 - K7-T3
T3 možná byla tak lehká, až z toho byl špek. Viz časy Tomáše, Libora i Bohouše nad 40s a oproti tomu 6s Tondy.
Autor: LiborForst
Vloženo: 01. čen. 2009 - 01:03
Předmět: re: Hradec Králové 2009 - K7-T3
Bohous napsal:
K7 - asi také nebyla těžká, byl jsem jediný, komu připadalo, že by správný lampion měl být ještě o něco dále vpravo. Po proměření tak max. o 1,5 m, což je zanedbatelné.


No, jediny jsi nebyl, z jednoho pohledu mi to taky vychazelo mimo. Ale zde jsem
uplatnil pravidlo, ze pri volbe neco/Z ma "neco" prednost. Navic z jinych smeru
to Decko docela sedelo.

Bohous napsal:
K8 - nejhorší kontrola. Srázek, který byl na mapě, se v reálu na tom místě nevyskytoval. Teď to trochu přeženu, ale jak byste se zachovali, kdybyste měli na mapě řekněme jámu, před sebou hrob a podle piktogramu mraveniště?


Souhlas. Tohle by asi byla jedina kontrola, kde bych jako jury vubec nevahal.

Bohous napsal:
T1 - cestičky byly viditelné, ale mě spletly vrstevnice kolem vršku kopce, absolutně jsem nezvládl měřítko.


Jo, jo, taky jsem se s tim chvili srovnaval a pocital cesticky.

Bohous napsal:
T2 - mazec. Ze stanoviště nebylo možné dost dobře odhadnout, kde končí a začíná zeď, ani světlina nad ní. Nebyl jsem jediný, kdo se rozhodoval podle piktogramu severní strana, nejvíce na sever bylo A. Kdyby se Robert nerozhodl posunout stanoviště, mohla to být krásná kontrola.


Rozhodne. Merit stred, kdyz objekt nevidis, je opravdu tezke. Tohle by asi
take byl adept na zruseni. Pouceni - posouvat pozorovaci stanoviste casovky
se proste neda. A pritom k tomu IMHO nebyl duvod - stacil by tam jedinej
tlacic a jeste by ho malokdo pouzil. A pritom to byla velmi atypicka casovka
- stred se tak casto nemeri a uz vubec ne "za rekou"...

Bohous napsal:
T3 - Pěkné. Hustníček sice pouze zlehka vyčuhoval, ale indicií bylo dost, záleželo pouze na tom, kolik jich kdo potřebuje k rozhodnutí.


A kdo se jako debil necha rozhodit predchozi "neuhodnutelnou" casovkou...

L
Autor: Bohous
Vloženo: 31. kvě. 2009 - 09:34
Předmět: Hradec Králové 2009 - K7-T3
K7 - asi také nebyla těžká, byl jsem jediný, komu připadalo, že by správný lampion měl být ještě o něco dále vpravo. Po proměření tak max. o 1,5 m, což je zanedbatelné.
K8 - nejhorší kontrola. Srázek, který byl na mapě, se v reálu na tom místě nevyskytoval. Teď to trochu přeženu, ale jak byste se zachovali, kdybyste měli na mapě řekněme jámu, před sebou hrob a podle piktogramu mraveniště?
T1 - cestičky byly viditelné, ale mě spletly vrstevnice kolem vršku kopce, absolutně jsem nezvládl měřítko.
T2 - mazec. Ze stanoviště nebylo možné dost dobře odhadnout, kde končí a začíná zeď, ani světlina nad ní. Nebyl jsem jediný, kdo se rozhodoval podle piktogramu severní strana, nejvíce na sever bylo A. Kdyby se Robert nerozhodl posunout stanoviště, mohla to být krásná kontrola.
T3 - Pěkné. Hustníček sice pouze zlehka vyčuhoval, ale indicií bylo dost, záleželo pouze na tom, kolik jich kdo potřebuje k rozhodnutí.
Celkem příspěvků: 3 - Stránek (1): [1]