Závod: Manufaktura Cesky pohar, INOV-8 CUP - zebricek A, zebricek B-Morava, WRE (07.09.2019) Lukovecek, louka na severnim okraji obce
D21A 07.09.2019 Průměr bodů 5526/5526
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Kochová Nikola | TUR9358 | 78:30 | 5685 | 7829 |
2. | Vernerová Radka | VBM8558 | 79:37 | 5609 | 6698 |
3. | Miklušová Tereza | ZBM9960 | 84:25 | 5281 | 1443 |
4. | Koporová Petra | ZBM9353 | 88:15 | 5018 | 3184 |
5. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | 88:19 | 5014 | 4269 |
6. | Sabelová Markéta | TRI9656 | 104:01 | 3941 | 5651 |
D21B 07.09.2019 Průměr bodů 5209/5209
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Bialožytová Tereza | PGP9055 | 65:09 | 5371 | 5627 |
2. | Botiková Daniela | LCE9158 | 67:03 | 5224 | 5003 |
3. | Molnárová Monika | ZBM9459 | 69:34 | 5029 | 3136 |
4. | Voltrová Hana | ROZ9752 | 76:30 | 4492 | 4504 |
5. | Křečková Lenka | ASU9271 | 76:42 | 4477 | 6070 |
6. | Skyvová Kristýna | STE7054 | 78:03 | 4372 | 4765 |
7. | Müllerová Markéta | LCE9453 | 81:34 | 4100 | 1887 |
8. | Rajnošek Tereza | KSU8691 | 82:25 | 4034 | 596 |
9. | Matoušková Jana | STE7951 | 89:50 | 3459 | 4581 |
D21C 07.09.2019 Průměr bodů 1727/1727
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Kavánková Jana | ZBM9356 | 65:34 | 1772 | 1043 |
2. | Janošíková Lenka | UOL7651 | 66:12 | 1756 | 582 |
3. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | 70:14 | 1652 | 5193 |
4. | Horčičková Linda | UOL8650 | 75:58 | 1505 | 391 |
5. | Škrabalová Šárka | KON9888 | 92:22 | 1084 | 1428 |
W21E 07.09.2019 Průměr bodů 9546/9546
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Kabáthová Eva | ZBM8966 | 66:25 | 9553 | 8966 |
2. | Kosová Denisa | PHK9150 | 66:27 | 9548 | 10000 |
3. | Horčičková Vendula | LCE9353 | 66:33 | 9534 | 9709 |
4. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | 69:17 | 9141 | 9100 |
5. | Tužilová Magdaléna | ZBM9452 | 71:28 | 8827 | 8292 |
6. | Vyhnálková Barbora | RIC9850 | 71:48 | 8780 | 9141 |
7. | Štičková Anna | SSU9651 | 72:37 | 8662 | 9532 |
8. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | 72:52 | 8626 | 8739 |
9. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | 73:35 | 8523 | 8643 |
10. | Hlavová Jindra | ZBM8989 | 74:17 | 8423 | 6349 |
11. | Indráková Adélka | ZBM9153 | 74:26 | 8401 | 9350 |
12. | Šiková Barbora | LPM9650 | 75:18 | 8277 | 7251 |
13. | Šímová Jana | PHK8569 | 76:51 | 8054 | 6077 |
14. | Teplá Karolína | SHK9251 | 76:54 | 8047 | 9074 |
15. | Aschermannová Petra | KAM9354 | 77:19 | 7987 | 8965 |
16. | Čermáková Magdalena | LCE9155 | 78:11 | 7863 | 8213 |
17. | Plochová Dominika | DKP8651 | 78:30 | 7817 | 8538 |
18. | Šiková Karolína | LPM9651 | 78:36 | 7803 | 8664 |
19. | Poklopová Lenka | SSU8952 | 78:52 | 7765 | 8115 |
20. | Sklenářová Radka | LCE9250 | 79:42 | 7645 | 7963 |
21. | Jirčáková Martina | LCE8951 | 82:08 | 7295 | 8434 |
22. | Zháňalová Barbora | ZBM9354 | 88:12 | 6424 | 5922 |
23. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | 88:20 | 6405 | 8326 |
24. | Korpasová Tereza | TBM9898 | 89:30 | 6237 | 7842 |
D35B 07.09.2019 Průměr bodů 4703/4538
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Michálková Renata | LCE8151 | 66:37 | 4692 | 4001 |
2. | Dittrichová Andrea | SKM7750 | 68:49 | 4547 | 5440 |
3. | Ebnerová Eva | KON8277 | 71:30 | 4371 | 4208 |
4. | Bukovacová Alena | ZBM7454 | 75:06 | 4134 | 3136 |
5. | Otrubová Ivona | PLU7677 | 75:53 | 4082 | 4731 |
6. | Good Ludmila | SBR8050 | 81:37 | 3705 | 4495 |
7. | Švidrnochová Hana | OOP7751 | 85:52 | 3425 | 3936 |
8. | Jílková Hana | UOL8050 | 86:35 | 3378 | 4645 |
9. | Kinštová Dominka | SJH8051 | 87:09 | 3341 | 1976 |
10. | Librová Lucie | AOP8050 | 87:55 | 3291 | 3348 |
11. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | 102:57 | 2301 | 4118 |
12. | Slámová Alena | LCE8253 | 117:42 | 1331 | 1565 |
D40B 07.09.2019 Průměr bodů 5122/4917
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Chaloupská Pavlína | PHK7051 | 60:53 | 5099 | 5648 |
2. | Milánová Jindřiška | TBM7475 | 62:57 | 4939 | 3960 |
3. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | 65:54 | 4709 | 5730 |
4. | Otrubová Johana | PLU7852 | 67:28 | 4587 | 5424 |
5. | Broschová Lucie | RBK7451 | 70:45 | 4332 | 4517 |
6. | Bíčánková Jana | SIT7551 | 70:54 | 4320 | 816 |
7. | Valíková Petra | AOP7351 | 73:41 | 4104 | 3766 |
8. | Nešporová Barbora | GIG7653 | 79:42 | 3636 | 0 |
9. | Kubíčková Eva | UOL7752 | 79:47 | 3630 | 3577 |
10. | Němečková Věra | PLU7777 | 81:40 | 3483 | 4120 |
11. | Linhartová Martina | GIG7750 | 82:06 | 3449 | 2185 |
12. | Finstrlová Alena | ZBM7550 | 83:49 | 3316 | 3706 |
13. | Plachá Andrea | JPV7676 | 87:04 | 3063 | 4293 |
14. | Kovalčíková Eva | AOP7852 | 89:39 | 2862 | 3713 |
15. | Poláčková Monika | JPV7552 | 90:20 | 2809 | 3924 |
16. | Holasová Šarka | AOP7853 | 96:00 | 2369 | 3495 |
17. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | 100:37 | 2010 | 3739 |
18. | Lubrichová Eva | STE7556 | 121:38 | 375 | 2573 |
19. | Štětínská Soňa | MOV7650 | 135:41 | 0 | 1780 |
D45B 07.09.2019 Průměr bodů 5336/5095
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Kovaříková Mária | SIT6951 | 45:32 | 5274 | 5128 |
2. | Kubáňová Jana | TBM7275 | 47:11 | 5096 | 5713 |
3. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | 48:55 | 4909 | 5215 |
4. | Hiršová Marcela | VBM7079 | 50:43 | 4715 | 5340 |
5. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | 51:52 | 4591 | 5193 |
6. | Jemelíková Lada | VBM6555 | 53:36 | 4404 | 5223 |
7. | Pavlicová Anna | KVS7360 | 55:57 | 4150 | 1558 |
8. | Ehlová Pavla | TBM7377 | 56:59 | 4038 | 3891 |
9. | Slavíková Lenka | TVR7350 | 58:49 | 3841 | 4163 |
10. | Hulenková Martina | MOV7352 | 58:51 | 3837 | 2763 |
11. | Mudráková Tereza | LCE7252 | 60:11 | 3693 | 0 |
12. | Korpasová Ivana | LBM7362 | 61:23 | 3563 | 4290 |
13. | Sedláčková Jana | HLV7060 | 62:30 | 3443 | 3634 |
14. | Kostková Jana | AOP7151 | 63:43 | 3312 | 3823 |
15. | Riby Kateřina | LTP7252 | 63:54 | 3292 | 3813 |
16. | Fuchsová Marcela | TBM7260 | 64:59 | 3175 | 3591 |
17. | Hrušková Lenka | ZBM6251 | 67:42 | 2882 | 3735 |
18. | Křečková Petra | ZPV7076 | 68:18 | 2817 | 2620 |
19. | Sadílková Lenka | VIC7055 | 68:31 | 2793 | 3547 |
20. | Zbraňková Magda | STE7352 | 72:56 | 2317 | 3966 |
21. | Miková Iva | TBM7071 | 79:19 | 1628 | 3061 |
22. | Šneiderová Lucie | ASU7498 | 81:26 | 1399 | 1420 |
23. | Doušková Vlasta | TBM7060 | 85:47 | 930 | 3910 |
24. | Pěčková Monika | SKM7350 | 86:22 | 867 | 1074 |
25. | Procházková Martina | SOP7351 | 89:44 | 503 | 1214 |
26. | Sedláčková Dagmar | KVS7351 | 94:48 | 0 | 2501 |
27. | Zajíčková Lenka | TBM7152 | 112:43 | 0 | 449 |
D50B 07.09.2019 Průměr bodů 4805/4564
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Poklopová Ivana | UOL6451 | 41:12 | 4609 | 4836 |
2. | Jarošová Petra | ZPV6666 | 41:25 | 4585 | 4819 |
3. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | 42:15 | 4494 | 4838 |
4. | Grycová Jana | TBM6969 | 43:09 | 4395 | 4407 |
5. | Vavrysová Iva | LCE6359 | 44:02 | 4298 | 4985 |
6. | Kašparová Ivana | JPV6951 | 44:26 | 4255 | 4422 |
7. | Čechová Zuzana | BZR6951 | 46:41 | 4008 | 4447 |
8. | Hlavová Miroslava | KON6389 | 47:59 | 3865 | 4352 |
9. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | 49:29 | 3701 | 4156 |
10. | Mokrá Regina | ABM6854 | 50:58 | 3538 | 3367 |
11. | Kociánová Eva | OOP6750 | 52:41 | 3350 | 2129 |
12. | Thýnová Ivana | SHK6651 | 55:20 | 3059 | 3632 |
13. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | 55:43 | 3017 | 4551 |
14. | Končáková Katka | HLV6856 | 66:53 | 1793 | 562 |
15. | Štorková Simona | JPV6556 | 68:16 | 1641 | 3211 |
D55B 07.09.2019 Průměr bodů 3748/3541
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Ferdusová Eva | LCE6461 | 41:14 | 3759 | 4307 |
2. | Švejdíková Yvona | AOP6351 | 43:39 | 3565 | 0 |
3. | Glabazňová Jana | AOP6151 | 46:59 | 3296 | 3055 |
4. | Vlažná Mirka | LCE5852 | 47:25 | 3261 | 3896 |
5. | Potěšilová Vladimíra | VBM5655 | 53:14 | 2793 | 3388 |
6. | Bravená Alexandra | VBM6155 | 53:21 | 2783 | 3691 |
7. | Bialožytová Pavla | TRI6350 | 54:34 | 2685 | 1650 |
8. | Jastrzembská Jarmila | TRI6450 | 55:50 | 2583 | 3379 |
9. | Dokoupilová Zuzana | VBM5754 | 56:28 | 2532 | 3458 |
10. | Sochorová Hana | HAV6250 | 58:23 | 2378 | 2636 |
11. | Strachotová Eva | ASU6099 | 61:47 | 2104 | 2390 |
H21A 07.09.2019 Průměr bodů 8319/8319
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Sláma Dušan | ASU9843 | 79:42 | 8423 | 0 |
2. | Hubáček Jonáš | LCE9501 | 80:55 | 8298 | 9145 |
3. | Čech Radovan | TBM7835 | 81:33 | 8233 | 8418 |
4. | Kelbl Vladimír | ZBM9711 | 85:06 | 7867 | 7226 |
5. | Hovorka Lukáš | LPU9001 | 85:36 | 7815 | 7271 |
6. | Drábek Jan | ZBM8511 | 87:30 | 7619 | 7616 |
7. | Ehl Jiří | TBM7701 | 88:19 | 7535 | 8039 |
8. | Kantor Ondřej | TRI9103 | 88:24 | 7527 | 7763 |
9. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | 89:52 | 7375 | 7120 |
10. | Bencúr Juraj | AOP7700 | 90:51 | 7274 | 7964 |
11. | Šurgan Štefan | TUR7900 | 91:08 | 7245 | 709 |
12. | Landovský Jakub | PGP9601 | 91:16 | 7231 | 7472 |
13. | Slezák Zdeněk | LCE8902 | 92:45 | 7078 | 7815 |
14. | Perůtka Jan | LCE8801 | 92:55 | 7061 | 3645 |
15. | Kadeřávek Petr | PHK7605 | 93:32 | 6998 | 7051 |
16. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | 95:09 | 6831 | 7744 |
17. | Hubáček Josef | LCE6127 | 95:11 | 6828 | 3565 |
18. | Hübner Jan | CTB7902 | 96:04 | 6736 | 7416 |
19. | Jílek Jakub | KSU9202 | 96:54 | 6651 | 7509 |
20. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | 98:38 | 6472 | 7446 |
21. | Zdráhal Tomáš | OOL8801 | 99:53 | 6343 | 7385 |
22. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | 100:09 | 6316 | 7069 |
23. | Hrouda Matěj | JIL9804 | 101:33 | 6171 | 6833 |
24. | Dvorský Vojtěch | SKM9401 | 103:26 | 5977 | 7164 |
25. | Bravený Adam | VBM8801 | 104:43 | 5845 | 6914 |
26. | Zlámal David | SJC9603 | 105:52 | 5726 | 8032 |
27. | Holas Tomáš | AOP7802 | 106:44 | 5637 | 6913 |
28. | Valenta Jiří | LCE9201 | 111:30 | 5146 | 6882 |
29. | Sklenář Martin | AOP9501 | 112:16 | 5067 | 7080 |
30. | Václavek Tomáš | STE5809 | 114:01 | 4886 | 5997 |
H21B 07.09.2019 Průměr bodů 6633/6633
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | 73:01 | 6749 | 7061 |
2. | Haas Karel | LPU7304 | 73:04 | 6744 | 6546 |
3. | Hadač Filip | AOP9301 | 76:54 | 6402 | 8153 |
4. | Ostřanský Filip | ASU9243 | 78:20 | 6274 | 5672 |
5. | Vlažný Jan | LCE8901 | 82:25 | 5910 | 3249 |
6. | Zbíral Robert | UOL8000 | 85:59 | 5591 | 5734 |
7. | Trávníček Jan | PLU7501 | 86:07 | 5579 | 5412 |
8. | Lachendro Jan | SKM8700 | 86:34 | 5539 | 4170 |
9. | Kořan Pavel | VBM7401 | 92:06 | 5045 | 5453 |
10. | Šedivý Jiří | VBM8207 | 104:23 | 3949 | 4070 |
11. | Pudel Jarda | STE7505 | 105:28 | 3852 | 4490 |
12. | Zapletal Martin | STE8500 | 120:16 | 2531 | 2628 |
H21C 07.09.2019 Průměr bodů 3351/3351
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Rychlý Pavel | KRN8505 | 53:57 | 3803 | 7617 |
2. | Bialožyt Michal | ZBM8707 | 65:27 | 3185 | 1039 |
3. | Otrusina Jan | ABM9210 | 67:44 | 3062 | 5321 |
4. | Beneš Miroslav | KON9915 | 85:56 | 2084 | 1123 |
5. | Walaski Antonín | TRI8006 | 91:19 | 1795 | 1658 |
6. | Horčička Petr | UOL7007 | 94:27 | 1627 | 926 |
7. | Jadviščok Ladislav | UOL7700 | 145:34 | 0 | 29 |
M21E 07.09.2019 Průměr bodů 9407/9407
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | 87:54 | 9606 | 10000 |
2. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | 90:21 | 9349 | 9400 |
3. | Minář Marek | ZBM9444 | 91:09 | 9265 | 5758 |
4. | Král Vojtěch | SSU8841 | 91:14 | 9256 | 7500 |
5. | Hájek Daniel | ZBM8919 | 93:25 | 9028 | 9265 |
6. | Kozák Osvald | TBM8201 | 96:40 | 8687 | 8938 |
7. | Glonek Jakub | KAM9602 | 97:14 | 8628 | 9208 |
8. | Schuster Marek | SSU9303 | 99:35 | 8382 | 8624 |
9. | Poklop Martin | SSU8802 | 99:59 | 8340 | 7909 |
10. | Vandas Daniel | PHK9805 | 100:06 | 8328 | 8794 |
11. | Bendák Jan | PHK9800 | 100:57 | 8238 | 3302 |
12. | Horvát Petr | TBM9437 | 101:58 | 8132 | 9163 |
13. | Kamenický Jeroným | OSN9549 | 102:38 | 8062 | 8379 |
14. | Flašar Jan | PGP8610 | 102:52 | 8038 | 8812 |
15. | Kamenický Matěj | LPU9036 | 104:32 | 7863 | 8840 |
16. | Procházka David | LPU9113 | 105:58 | 7713 | 8832 |
17. | Melecký Martin | AOP9001 | 107:36 | 7542 | 7940 |
18. | Vavrys Johan | LCE9302 | 110:44 | 7214 | 2800 |
19. | Klusáček Matěj | LCE8903 | 111:46 | 7105 | 8435 |
20. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | 112:47 | 6999 | 8711 |
21. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | 113:12 | 6955 | 8825 |
22. | Tomanek Daniel | KSU7410 | 113:21 | 6940 | 8007 |
23. | Matula Petr | ADA8202 | 113:46 | 6896 | 6570 |
24. | Kobr Tomáš | TJN8901 | 114:02 | 6868 | 7681 |
25. | Horyna Roman | LCE7602 | 114:38 | 6805 | 6395 |
26. | Koštejn Vít | DOK9800 | 115:42 | 6693 | 8177 |
27. | Skoupý Jan | STE9411 | 118:41 | 6381 | 4507 |
28. | Král Václav | SSU8243 | 120:23 | 6203 | 7929 |
29. | Zelinka Jiří | MBM8740 | 120:43 | 6168 | 8067 |
30. | Fürst Matouš | DOK9602 | 128:51 | 5316 | 8965 |
31. | Landovský Tomáš | PGP9103 | 131:25 | 5047 | 7791 |
H35B 07.09.2019 Průměr bodů 6921/6678
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Dittrich Pavel | SKM7501 | 70:13 | 6886 | 6950 |
2. | Otrusina Jiří | JPV8201 | 72:24 | 6685 | 6982 |
3. | Horký Jan | UOL7100 | 74:50 | 6461 | 6723 |
4. | Martan Jiří | VLI7300 | 76:03 | 6349 | 7276 |
5. | Matoušek Jiří | STE7504 | 81:29 | 5848 | 6678 |
6. | Doušek Robert | TBM7911 | 86:08 | 5420 | 4581 |
7. | Hrouza Jan | KRN8100 | 86:35 | 5378 | 5176 |
8. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | 87:56 | 5254 | 6245 |
9. | Nejedlý Luděk | SKM7601 | 88:37 | 5191 | 0 |
10. | Rytíř Jan | SKM7701 | 92:05 | 4872 | 1994 |
11. | Rotek Pavel | ZBM7704 | 93:41 | 4724 | 5219 |
12. | Měrka Roman | VIC8308 | 93:59 | 4697 | 877 |
13. | Sláma Lumír | LCE8103 | 94:24 | 4658 | 3530 |
14. | Ošmera Jakub | SKM7800 | 94:27 | 4654 | 0 |
15. | Liščinský Tomáš | ZBM8411 | 96:49 | 4436 | 3677 |
16. | Brosch Petr | RBK7111 | 98:06 | 4317 | 4500 |
17. | Hubáček Ondřej | JPV8303 | 101:33 | 4000 | 0 |
18. | Hanousek Kamil | RBK7401 | 118:47 | 2412 | 4032 |
19. | Krampla Tomáš | UOL6601 | 123:10 | 2008 | 2907 |
20. | Kinšt David | SJH7901 | 124:59 | 1841 | 524 |
21. | Procházka Jiří | ADA7512 | 139:08 | 537 | 4019 |
H40B 07.09.2019 Průměr bodů 5682/5454
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Zicha Jiří | LCE7708 | 71:10 | 5532 | 594 |
2. | Průša Michal | VSP7310 | 72:34 | 5426 | 6308 |
3. | Sadílek Martin | VIC6901 | 72:54 | 5401 | 5516 |
4. | Mudrák Pavel | TBM6900 | 73:28 | 5358 | 5608 |
5. | Rigó Marek | ODR7101 | 74:13 | 5301 | 4802 |
6. | Valík Luděk | AOP7101 | 76:02 | 5164 | 4319 |
7. | Šrámek Jaromír | KSU5801 | 81:11 | 4775 | 5300 |
8. | Marek Martin | VIC7624 | 81:19 | 4765 | 967 |
9. | Borunský Tomáš | AOP7402 | 81:35 | 4745 | 5678 |
10. | Greschner Luboš | ASU7848 | 82:01 | 4712 | 4382 |
11. | Aleš David | LCE7517 | 83:45 | 4581 | 1504 |
12. | Kolek Petr | ASU7501 | 86:40 | 4361 | 4540 |
13. | Vlček Roman | SKM7000 | 87:20 | 4310 | 4796 |
14. | Fišer Petr | GIG7502 | 88:22 | 4232 | 1192 |
15. | Vlček Jiří | VIC7700 | 89:25 | 4153 | 4180 |
16. | Byrtus Petr | SIT7702 | 89:48 | 4124 | 3990 |
17. | Slezák Libor | LCE6207 | 92:57 | 3886 | 4681 |
18. | Pěček Martin | SKM7301 | 92:59 | 3884 | 2260 |
19. | Rytíř Michal | SKM7325 | 96:15 | 3637 | 4179 |
20. | Fousek Martin | RBK7801 | 96:25 | 3624 | 3788 |
21. | Štábl Roman | KSU7501 | 97:10 | 3568 | 3933 |
22. | Smékal David | UOL7503 | 97:50 | 3517 | 4337 |
23. | Marek Antonín | STE7501 | 98:45 | 3448 | 4057 |
24. | Pěček Vítězslav | SKM7104 | 100:38 | 3306 | 4143 |
25. | Kubíček Petr | VIC7801 | 102:45 | 3146 | 2258 |
26. | Pavlica Jiří | KVS7501 | 103:32 | 3087 | 571 |
27. | Burda Tomáš | STE7600 | 104:53 | 2985 | 3153 |
28. | Bíčánek Milan | SIT7703 | 113:28 | 2336 | 1118 |
29. | Good Martin | SBR7800 | 116:32 | 2105 | 2098 |
30. | Bochňák Zbyněk | LOV7600 | 152:04 | 0 | 1453 |
H45B 07.09.2019 Průměr bodů 5652/5397
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Vandas Luděk | VAM6601 | 69:39 | 5489 | 5980 |
2. | Janků Marek | STE7102 | 71:01 | 5385 | 5704 |
3. | Dvořáček Petr | TBM7013 | 71:57 | 5314 | 466 |
4. | Rýdl Jiří | TJN7000 | 74:06 | 5150 | 4955 |
5. | Auermüller Vít | ZBM6701 | 74:22 | 5130 | 4139 |
6. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | 75:38 | 5033 | 5524 |
7. | Švestka Vítězslav | KVS7301 | 79:04 | 4772 | 5482 |
8. | Otruba Marek | PLU7417 | 79:14 | 4759 | 5570 |
9. | Hepnar Luboš | STE6307 | 80:49 | 4639 | 5098 |
10. | Chvátil Jiří | PHK7200 | 82:33 | 4507 | 4337 |
11. | Odehnal Luděk | ADA7400 | 83:01 | 4471 | 4777 |
12. | Čech Tomáš | AOP7001 | 84:42 | 4343 | 4477 |
13. | Mička Aleš | TJP7300 | 86:29 | 4207 | 4042 |
14. | Berger Tomáš | MOV6901 | 86:30 | 4206 | 3614 |
15. | Lička Lukáš | VBM7301 | 91:36 | 3818 | 3915 |
16. | Kurečka Robert | ABM7210 | 95:42 | 3505 | 3699 |
17. | Müller Libor | OTK7201 | 97:17 | 3385 | 1154 |
18. | Macek Karel | ASU7102 | 97:20 | 3381 | 2724 |
19. | Dušek Vladimír | TBM7400 | 100:33 | 3136 | 3084 |
20. | Svěchota Milan | MOV7202 | 111:10 | 2327 | 3838 |
21. | Vavřík René | MOV7000 | 123:28 | 1391 | 3191 |
22. | Silnoušek Jiří | STE7200 | 128:49 | 983 | 2717 |
23. | Šneider Miroslav | ASU7101 | 132:02 | 738 | 1704 |
H50B 07.09.2019 Průměr bodů 5378/5109
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Pavlík Radek | ASU6849 | 66:31 | 5157 | 5574 |
2. | Hadač Miroslav | AOP6501 | 67:18 | 5097 | 5533 |
3. | Grepl Ladislav | KON6111 | 67:38 | 5072 | 5434 |
4. | Schuster Martin | AOP6502 | 70:39 | 4842 | 4279 |
5. | Vavrys Petr | LCE6413 | 70:57 | 4819 | 0 |
6. | Navrátil Václav | KON6427 | 71:27 | 4781 | 3081 |
7. | Navrátil Rostislav | TRI6601 | 71:47 | 4756 | 4333 |
8. | Tesař Jiří | AOP6702 | 72:35 | 4695 | 5229 |
9. | Vlastník Zdeněk | JIL6901 | 72:38 | 4691 | 5124 |
10. | Kubíček Jiří | UOL6500 | 74:12 | 4572 | 3858 |
11. | Řeháček Petr | SBR6302 | 75:40 | 4461 | 4466 |
12. | Slavík Tomáš | TVR6800 | 78:50 | 4220 | 4292 |
13. | Bílý Petr | LTP6805 | 81:30 | 4017 | 4306 |
14. | Mokrý Jan | ABM6611 | 81:51 | 3990 | 3716 |
15. | Soldán Vladimír | JPV6526 | 82:37 | 3932 | 4362 |
16. | Richtr Aleš | VPM6601 | 85:18 | 3728 | 3940 |
17. | Gola Miroslav | VIC6808 | 88:09 | 3511 | 2025 |
18. | Kunz Petr | OTK6910 | 98:32 | 2721 | 2114 |
19. | Sklenář Josef | SBR6601 | 99:18 | 2662 | 3751 |
20. | Vodička Luděk | SBR5501 | 100:51 | 2544 | 2762 |
21. | Plachý Martin | JPV6515 | 101:11 | 2519 | 1446 |
22. | Svoboda Martin | BFM6701 | 101:26 | 2500 | 3465 |
23. | Raclavský Vladislav | UOL6600 | 113:16 | 1600 | 1974 |
24. | Zatloukal Tomáš | ZLH6701 | 124:25 | 751 | 1748 |
25. | Riessler Otto | OTK6800 | 130:57 | 254 | 1094 |
H55B 07.09.2019 Průměr bodů 4536/4286
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | 52:42 | 4767 | 6072 |
2. | Křeček Miroslav | ZPV6213 | 61:48 | 4110 | 1254 |
3. | Jeřábek Luboš | JPV6112 | 63:36 | 3980 | 4363 |
4. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | 67:44 | 3681 | 3589 |
5. | Sochor Tomáš | HAV6301 | 67:46 | 3679 | 4298 |
6. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | 69:18 | 3568 | 4014 |
7. | Peřinka Jan | AOP6301 | 69:28 | 3556 | 2856 |
8. | Končák Jaroslav | HLV6321 | 71:09 | 3435 | 544 |
9. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | 75:48 | 3099 | 3679 |
10. | Jaroš Vojtěch | ZPV5706 | 75:54 | 3092 | 2392 |
11. | Ryšavý Jiří | OOP5803 | 79:55 | 2802 | 3937 |
12. | Argaláš Jaroslav | TRI6202 | 81:20 | 2700 | 2579 |
13. | Šenkýř Vladimír | SJI6000 | 96:08 | 1631 | 791 |
14. | Liber Vlastimil | AOP6402 | 100:11 | 1339 | 1230 |
H60B 07.09.2019 Průměr bodů 4073/3828
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | 52:31 | 3944 | 4473 |
2. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | 53:53 | 3848 | 3333 |
3. | Zdráhal Robert | OOL5707 | 56:07 | 3690 | 4367 |
4. | Strachota Jaroslav | ASU5600 | 56:45 | 3645 | 2129 |
5. | Neumann Jaroslav | STE5902 | 56:46 | 3644 | 4610 |
6. | Bialožyt Miroslav | TRI5701 | 59:31 | 3449 | 1562 |
7. | Juřeník Josef | MOV5201 | 63:36 | 3161 | 3584 |
8. | Vašek Rudolf | SOP5702 | 73:49 | 2439 | 1616 |
9. | Šváb Jan | VSP5801 | 98:33 | 691 | 1745 |
H65B 07.09.2019 Průměr bodů 3003/2807
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Gurka Jiří | TUV4601 | 48:54 | 2834 | 3144 |
2. | Rychlý Miloš | OOP5302 | 49:10 | 2819 | 1614 |
3. | Pilc Oldřich | SPR5100 | 50:07 | 2765 | 3304 |
4. | Hrouza Jan | KRN5401 | 51:32 | 2684 | 3588 |
5. | Pospíšil Karel | TVR5000 | 57:40 | 2336 | 2522 |
6. | Jurčák Karel | SOP5101 | 62:43 | 2049 | 2459 |
7. | Bednář Jan | UOL5402 | 68:15 | 1734 | 2100 |
8. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | 69:16 | 1676 | 1970 |
9. | Polínek Jaroslav | OTK5300 | 76:26 | 1269 | 834 |
10. | Janošík Antonín | UOL5201 | 78:36 | 1146 | 1758 |
11. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | 81:07 | 1003 | 2273 |
12. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | 84:16 | 824 | 1774 |
13. | Chromčák František | JZL5201 | 99:38 | 0 | 547 |
H70B 07.09.2019 Průměr bodů 2685/2497
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Chmelík Aleš | VBM4732 | 38:19 | 2665 | 3065 |
2. | Toman Stanislav | SBR4801 | 40:06 | 2556 | 2808 |
3. | Vlach Oldřich | BOV4403 | 44:50 | 2269 | 2699 |
4. | Peška Antonín | HLV4801 | 48:06 | 2070 | 2498 |
5. | Šidla Antonín | OTK4601 | 48:35 | 2041 | 2356 |
6. | Šmelík Ľudo | LCE4301 | 50:49 | 1905 | 425 |
7. | Dokoupil Vladimír | VBM4806 | 51:02 | 1892 | 1875 |
8. | Novotný Stanisl | ZLH4800 | 51:48 | 1845 | 2134 |
9. | Sklenář Antonín | STE4801 | 62:33 | 1192 | 1771 |
10. | Dospíšil Jaroslav | SBR4501 | 75:54 | 380 | 1026 |
H75B 07.09.2019 Průměr bodů 1038/960
Poř. | Jméno | Reg. | Čas | Body | Koef. |
1. | Ostřanský Josef | SSU4302 | 43:50 | 1069 | 1955 |
2. | Dufek Jan | TBM4231 | 44:20 | 1060 | 1553 |
3. | Nosek Jiří | OOP4401 | 60:20 | 749 | 488 |
4. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | 66:28 | 630 | 435 |
5. | Beneš Karel | HAV4201 | 73:41 | 490 | 760 |